II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Turniej Par na Maxy

II Mistrzostwa Polski
Środowisk Ubezpieczeniowych
Turniej Par na Maxy Barometr

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1   1 Jerzy Skwark         7.0 SL  03497            61.11  19  42
        Marek Witek         18.0 SL  07431    
  2  17 Jerzy Poznar         4.0 DS  01576      +1.11 57.72   15  37
        Zdzisław Kulesza     7.0 WP  02310 S  
  3   9 Piotr Szarowski      1.0 SL  12974 J    +1.11 55.87   10  33
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
  4  10 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          55.56   6  29
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
  5  15 Maciej Tyszownicki   7.0 MP  02825 S          55.03   4  26
        Magdalena Lankosz    7.0 MP  02720 KS
  6   4 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N    +1.11 54.55   3  24
        Leszek Zieliński     0.0 SL        S  
  7  16 Piotr Suchodół       4.0 MA  08948            53.44   2  22
        Magdalena Rejchert   0.0 MA  13160 K  
  8   6 Maciej Mendrek       0.0 SL  14533            52.12   2  20
        Krzysztof Sztajnert  2.5 SL  03536    
  9   2 Joanna Brede         4.0 SL  09794 K    -0.19 51.67   1  18
        Łukasz Brede        12.0 MA  04109    
 10  11 Marcin Goss          2.0 PM                   51.59      16
        Arkadiusz Adamczak   0.0 NZ           

 11   7 Marek Dusza          2.5 OP  15119            50.00      14
        Agnieszka Pietrzyk   1.5 OP  15120 K  
 12   3 Wojciech Stolarz     0.0 NZ             +1.11 49.79      12
        Wiesław Skrzyszowski 7.0 MP  07538 S  
 13  13 Michał Klichowicz    2.0 LD        J    +1.11 46.88      10
        Krzysztof Jachymski  2.0 LD        J  
 14  12 Rafał Durbacz        0.0 NZ             +1.11 44.23       8
        Przemysław Kita      0.0 PM  15775    
 15   8 Henryk Kopernok      4.0 SL  03256      +1.11 42.91       6
        Andrzej Kuźnar       0.0 NZ           
 16   5 Paweł Sankowski      0.0 NZ             +1.11 41.32       4
        Adam Sankowski       0.0 NZ           
 17  14 Marcin Kubale        0.0 NZ             +1.11 36.03       2
        Bartek Kania         0.0 NZ           
                           -----
                 Suma WK = 112.0

Czytaj więcej: II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Turniej Par na Maxy

Wyniki KMP Marzec 2012

KMP MARZEC

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  10 Roman Mosór          2.5 SL  03379 S          60.01  13    
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
  2   4 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          59.07  11    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  3  17 Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ         58.54   9    
        Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S  
  4  25 Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440      -0.15 57.29   7    
        Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374    
  5  20 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835      -0.45 56.68   5    
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
  6  11 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S          56.45   3    
        Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336    
  7  12 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532            53.87   3    
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
  8   8 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            53.45   2    
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
  9   1 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S    -0.15 52.98   2    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
 10   7 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          52.71   2    
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  

 11  14 Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529            51.33   1    
        Grzegorz Plewniak    4.0 SL  03434    
 12  24 Jerzy Miś            4.0 SL  03370      -0.15 51.01   1    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 13  13 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J          50.64   1    
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
 14   3 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          48.43
        Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S  
 15  19 Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N    -0.15 48.21
        Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N  
 16   6 Wiesław Puchała      4.0 SL  07443 S          47.54
        Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843    
 17   2 Bogdan Bialik        0.0 SL             -0.15 47.44
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 18  22 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S    -0.30 47.04
        Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S  
 19  15 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S    -0.15 46.86
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
 20  26 Stanisław Kulka      0.0 SL             -0.30 46.78
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  

 21  21 Maciej Mendrek       0.0 SL  14533      -0.45 46.57
        Józef Mendrek        0.0 SL  15847    
 22  18 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S    -0.15 46.52
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 23   5 Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ   -0.15 41.05
        Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J  
 24  16 Marian Gacek         2.5 SL  03144 S          40.00
        Tadeusz Tkaczyk      2.5 SL  03551 N  
 25   9 Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S          38.45
        Marian Pająk         0.0 SL           
 26  23 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K    -0.15 37.30
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
                           -----
                 Suma WK = 176.5

Czytaj więcej: Wyniki KMP Marzec 2012

PKL-e za styczeń i luty

Nastąpił błąd w  naliczaniu pkli w ogólnopolskim systemie Cezar za styczeń i luty. Zostaną one poprawione w najbliższym czasie. Wycofanie i wpisanie wyników na nowo wymaga jednak trochę czasu. Śląski Związek Brydża Sportowego poinformuje nas jak naprawi usterkę.

Czytaj więcej: PKL-e za styczeń i luty

Wyniki VIII zjazdu ligi okręgowej.

 A}  Wyniki  zaległych  meczy :
      1.  HEJNAŁ   Kęty      -  BESKID  Andrychów     9 : 21
      2.  TRYTON  Skoczów    -  BOSMAL  B-B           9 : 21
      3.  HEJNAŁ  Kęty       - OLIMPIJCZYK  B-B       0 : 25
      4.  BIESY  Czechowice  -  WODOCIĄGI  B-B        9 : 21
 Pozostał  do  rozegrania  zaległy  mecz:
  BIESY  Czechowice - OLIMPIJCZYK B-B.

 B}  Wyniki   VIII  Zjazdu.
      1.  BIESY  Czechowice      -  BESKID  Andrychów     18 : 12
      2.  MASKÓR  Żywiec         -  HEJNAŁ  Kęty          16 : 14
      3.  ALERT  Oświęcim        -  TRYTON  Skoczów       12 : 18
      4.  OLIMPIJCZYK  B-B       -  WODOCIĄGI  B-B         7 : 23
      5.  BOSMAL  B-B            -   BESKID  Andrychów    25 :  3
      6.  BIESY  Czechowice      -  MASKÓR  Żywiec        17 : 13
      7.  HEJNAŁ  Kęty           -  ALERT  Oświęcim        2 : 25
      8.  TRYTON  Skoczów       -  WODOCIĄGI  B-B         5  : 25  
C}  Tabela  Ligi  Okręgowej  po  uwzględnieniu  wyników  zaległych
 meczy  i  VIII  Zjazdu :
      1.  BESKID        Andrychów        251  pkt.
      2.  WODOCIAGI     B-B              251
      3.  ALERT         Oświęcim         239
      4.  BOSMAL        B-B              231
      5.  TRYTON        Skoczów          228
      6.  MASKÓR        Żywiec           204
      7.  BIESY         Czechowice       172
      8.  OLIMPIJCZYK   B-B              157
      9.  HEJNAŁ        Kęty             137

 D} Termin  następnego, IX Zjazdu -  31.03.2012 r.

 

Czytaj więcej: Wyniki VIII zjazdu ligi okręgowej.

Wyniki z turnieju 03.05.2012

BAROMETR BIELSKO-BIAŁA MARZEC

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  18 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            63.27  14    
        Tomasz Kłys          2.5 SL  09835    
  2  13 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J          60.81  12    
        Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S  
  3   6 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S          57.51  10    
        Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S  
  4   2 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          57.27   7    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  5   1 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          56.63   5    
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
  6  24 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          56.53   3    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  7   9 Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S          54.18   3    
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
  8  21 Bolesław Ficek       0.0 SL                   53.40   2    
        Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S  
  9  12 Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S          53.23   2    
        Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S  
 10  22 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336            53.16   2    
        Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S  

 11   5 Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S          52.83   1    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 12  16 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          51.75   1    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
 13   4 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          49.02  
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 14  19 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            48.96  
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
 15  11 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            48.72  
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
 16  15 Marian Gacek         2.5 SL  03144 S          48.38  
        Tadeusz Tkaczyk      2.5 SL  03551 N  
 17  14 Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S          48.22  
        Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S  
 18   3 Bogdan Bialik        0.0 SL                   47.91  
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 19   8 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J          42.79  
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 20  20 Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K          41.68  
        Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K  

 21  23 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S          40.47  
        Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S  
 22  17 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N          39.83  
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 23  10 Marian Pająk         0.0 SL                   36.97  
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 24   7 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          36.46  
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
                           -----
                 Suma WK = 174.0

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl