Grand Prix Bielska Białej w Kierki

13.04.2012 o godz 17 30 w Hotelu Transportowiec zostanie rozegrany pierwszy turniej eliminacyjny w kierki o Grand Prix Bielska Białej wszystkich sympatyków tej gry serdecznie zapraszamy

Czytaj więcej: Grand Prix Bielska Białej w Kierki

Wyniki 10.04.2012

ELIMINACJE LOKALNE DO MP PAR
TURNIEJ LOKALNY MAXY

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  15 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          60.58  14    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  2   9 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336      +1.11 59.05  11    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  3   7 Grzegorz Plewniak    4.0 SL  03434            58.47   8    
        Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529    
  4  11 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          55.82   5    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  5   2 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS         53.70   3    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
  6  14 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            53.17   2    
        Katarzyna Parcia     2.0 SL  13573 K  
  7   4 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K          52.12   2    
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
  8  16 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          50.79   1    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  9   6 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S    +1.11 49.79   1    
        Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S  
 10   8 Roman Mosór          2.5 SL  03379 S    +1.11 48.73
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  

 11  10 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532            48.41
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
 12   3 Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S    +1.11 47.41
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
 13  13 Janusz Wardas        2.5 SL  07424      +1.11 46.35
        Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N  
 14  17 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J    +1.11 46.08
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 15   5 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          44.18
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 16  12 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S    +1.11 42.38
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 17   1 Piotr Kamiński       2.5 MP  10616 S    +1.11 41.85
        Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S  
                           -----
                 Suma WK = 128.5

Czytaj więcej: Wyniki 10.04.2012

Kitzbuhel

W najważniejszym austriackim turnieju teamów w Kitzbuehel Druzyna Konstanty Bielsko-Biała reprezntowana przez parę J.Michałek-J.Stworzewicz wspomagana przez  J.Buksę z A.Starzykiem zajęła dobre trzecie miejsce na 24 teamy
http://www.bridgeaustria.at/ergebnisse/turnier/Kitz-12_Team_Endstand.htm

Czytaj więcej: Kitzbuhel

Brydżowo Świątecznie:)

Zdrowych Radosnych Pogodnych Świąt dla Wszystkich Brydżystów i ich Rodzin:) Zapraszam serdecznie we Wtorek na poświąteczny Turniej do Hotelu Transportowiec na godzinę 17.00:)

Turniej Lokalny 02.04.2012

TURNIEJ LOKALNY
BAROMETR MAXY

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S    +0.46 62.41  15    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  2   9 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          61.58  13    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  3  23 Marek Blat           7.0 SL  12474            60.24  10    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  4  15 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J    +1.11 59.87   8    
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
  5   2 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          56.60   6    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  6  13 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336      +1.11 53.33   3    
        Katarzyna Michałek   7.0 SL  03356 K  
  7  12 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374            52.83   3    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  8  25 Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525      +1.11 51.31   3    
        Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529    
  9  18 Bogdan Bialik        0.0 SL                   50.98   2    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 10  14 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S    -0.56 50.96   2    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  

 11  24 Jerzy Miś            4.0 SL  03370      +1.11 50.44   1    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 12  21 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835            49.80   1    
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
 13   4 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S    -0.56 49.44   1    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 14   3 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          49.26  
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 15   1 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N          48.89  
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 16  16 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            48.35  
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
 17  19 Maciej Mendrek       0.0 SL  14533            47.68  
        Józef Mendrek        0.0 SL  15847    
 18  17 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K          47.37  
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 19  22 Janusz Hamryszak     0.0 SL             +1.11 47.00  
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  
 20   5 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          46.43  
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  

 21   6 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S    +1.11 46.09  
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
 22  20 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          45.32  
        Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S  
 23   8 Roman Mosór          2.5 SL  03379 S    +1.11 42.53  
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 24  11 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S    +1.11 40.71  
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
 25   7 Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S    +1.11 40.30  
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
                           -----
                 Suma WK = 199.0

Czytaj więcej: Turniej Lokalny 02.04.2012

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl