Grand Prix Słowacji

 

 

 

W dniach 4-6.05.2011 w Koszycach odbył się turniej o Grand Prix Słowacji w którym zawodnicy drużyny Konstanta Bielsko-Biała  Jerzy Stworzewicz -Jerzy Michałek zajeli drugie miejsce.

Czytaj więcej: Grand Prix Słowacji

Turniej o Mistrzostwo BSBS

TURNIEJ O PUCHAR BSBS

M-CE NR                                           +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
  1   9 Piotr Kamiński        2.5 MP  10616 S               63.11  15    
        Maciej Zarębski       2.5 SL  03619    
  2  36 Jan Styczyński        4.0 SL  07501                 59.83  14    
        Andrzej Sładki        7.0 SL  03499 S  
  3  30 Jacek Szczerbowski    4.0 SL  03529              58.67  12    
        Jerzy Ujma            7.0 SL  03562    
  4   7 Bogdan Macierzyński   1.5 SL  11956 S          58.56  10    
        Andrzej Mrowiec       2.0 SL  11957 S  
  5  22 Zbigniew Mącior      18.0 SL  03345               57.94   9    
        Janusz Krawczyk       2.5 SL  11866    
  6  23 Adam Kołodziejczyk    2.0 SL  07339 N          56.82   7    
        Aleksander Łabędzki  13.0 SL  08703 N  
  7  20 Agnieszka Pietrzyk    1.5 OP  15120 K           56.15   6    
        Krzysztof Góra        4.0 SL  02650    
  8   1 Tomasz Kuś            7.0 SL  03300 S              55.68   4    
        Józef Sordyl          4.0 SL  13138 S  
  9  34 Tadeusz Dudziak       4.0 SL  07144 S           54.75   3    
        Tadeusz Szendzielarz  4.0 SL  07421 S  
 10   8 Jacek Michalski       2.0 SL  09951                54.35   3    
        Jacek Cebulski        4.0 SL  03085    

 11  25 Józef Brutkowski      2.0 SL  11960 S          53.22   3    
        Janusz Chałupnik      0.5 SL  11955    
 12  31 Krzysztof Sałaj       0.0 SL  15846              52.52   3    
        Mieczysław Madej      2.5 SL  08532    
 13  19 Kazimierz Cios        7.0 SL  03104 S+1.11 52.38   2    
        Leszek Krzeczek       7.0 SL  03281 N  
 14  15 Krzysztof Kozioł      4.0 SL  09843             51.98   2    
        Krzysztof Szymala     4.0 SL  03541    
 15  21 Marek Nowakowski      7.0 SL  03393        51.90   2    
        Krzysztof Śliwoń      7.0 SL  03546 S  
 16   5 Zbigniew Durańczyk    7.0 SL  03124 S      51.84   1    
        Tomasz Kłys           2.5 SL  09835    
 17  35 Katarzyna Parcia      2.0 SL  13573 K       51.65   1    
        Leszek Jaworski       7.0 SL  03214    
 18  14 Stanisław Waliczek    2.5 SL  07422 S       51.32   1    
        Leszek Zieliński      0.0 SL  13422 S  
 19  32 Seweryn Bumbar        2.5 SL  07292        51.21   1    
        Ewa Bumbar            2.5 SL  07293 K  
 20   2 Włodzimierz Moniuk    2.0 SL  11087 S      51.01
        Marian Gacek          2.5 SL  03144 S  

 21   6 Janusz Kozula         4.0 SL  07343 N         50.61
        Janusz Wardas         2.5 SL  07424    
 22  17 Adam Kuklewicz        2.5 SL  03295 N      49.40
        Roman Mosór           2.5 SL  03379 S  
 23  18 Ryszard Łazikiewicz   4.0 SL  03322 S      49.31
        Andrzej Hermansdorfer 4.0 SL  12846    
 24  10 Bogusław Mojżesz      2.5 SL  03374        47.91
        Mariusz Podsiadło     7.0 SL  07440    
 25  28 Stanisław Nowak       2.0 SL  09868 S     46.76
        Leszek Mucha          1.0 SL  15329 S  
 26  26 Zbigniew Niziołek     1.5 SL  11397        46.33
        Marek Żywioł          0.5 SL  15331    
 27  13 Tadeusz Owcarz    0.0 SL  09872 S  +1.11 45.89
        Jerzy Rebajn          2.5 SL  03461 N  
 28  27 Ryszard Chowaniec     2.0 SL  08663 S     45.19
        Marian Wrona          4.0 SL  14155 N  
 29  24 Bolesław Ficek        0.0 SL                        44.97
        Jakub Ficek           0.0 SL           
 30  29 Joanna Kucińska  2.0 SL  09846 K    +1.11 44.83
        Magdalena Nadopta     1.5 SL  13229 K  

 31  37 Janusz Buksa      4.0 SL  09797 S    +1.11 44.53
        Waldemar Jaworski     7.0 SL  09828    
 32  12 Kazimierz Anaszko     2.5 SL  07279 S      43.32
        Kazimierz Łoziński    0.5 SL  12768 S  
 33   3 Robert Kulka          7.0 SL  03297 N          41.24
        Tadeusz Zawada        0.5 SL  15338 S  
 34  16 Robert Gruszka   1.5 SL  14438      +1.11 40.12
        Paweł Korombel        4.0 SL  02693 S  
 35   4 Andrzej Kochmański    0.0 SL        S         37.83
        Leon Smyczyński       0.0 SL  13421 S  
 36  33 Jan Pustelnik      7.0 SL  03449 S    +1.11 36.85
        Jan Szybalski         2.5 SL  03526 S  
 37  11 Czesław Sordyl   4.0 SL  03514 N   -11.11 35.58
        Mieczysław Gramatyka  1.5 SL  11954 S  
                            -----
                  Suma WK = 256.0

Czytaj więcej: Turniej o Mistrzostwo BSBS

Wyniki z Czechowic

1. Stworzewicz J. - Michałek J.     65.19%

2. Kozioł K. - Łabędzki A.            59.63%

3. Chodacki M. - Twardowska E.  57.04%

4. Bakalarz A. - Kuś T.                54.81%

5. Bumbar S. - Puchała W.          50,37%

6. Mańdok Z. - Wardas J.            50,00%

7. Rebajn J. - Handzlik M.           49,26%

8. Parcia K. - Jaworski L.            47,78%

9. Sałaj K. - Madej M.                 47,41%

10. Brede Ł - Pustelnik J.            46,67%

11. kotula J. - Razowski R.         46,30%

12. Szatan A. - Szatan D.          45,19%

13. Bumbar E. - Danel J.           40,37%

TURNIEJ BAROMETR MAXY NA DOCHODZENIE BIELSKO-B 300412

M-CE NR                                           +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  11 BRUTKOWSKI J-NOWAK S          4.0 SL            339.00 62.78  14    
  2  16 SZYBALSKI J-PUSTELNIK J       9.5 SL            319.00 59.07  12    
  3   9 CIOS K-KRZECZEK L            14.0 SL            318.00 58.89   9    
  4  14 OWCZARZ T-HAMRYSZAK J             NZ            306.00 56.67   7    
  5  22 CHOLEWIK J-SKWARK J          14.0 SL            297.00 55.00   4    
  6  17 KOZIOL K-BACHRACH J           8.0 SL            292.00 54.07   3    
  7   1 KULKA R-KUS T                14.0 SL            290.00 53.70   3    
      2 ANASZKO K-LOZINSKI K          2.5 SL/NZ         290.00 53.70   2    
  9  10 MOSOR R-KUKLEWICZ A           5.0 SL            287.00 53.15   2    
 10  18 KAMINSKI T-SZYMALA K          6.5 SL            282.00 52.22   1    

 11   6 REBAJN J-DOBRAKOWSKI A        6.5 SL            271.00 50.19   1    
 12   5 MONIUK W-GACEK M              4.0 SL            265.00 49.07  
 13  20 SORDYL J-STWORZEWICZ J       11.0 SL            264.00 48.89  
 14   4 PARCIA K-JAWORSKI L           8.5 SL            261.00 48.33  
 15  21 DURANCZYK Z-KLYS T            9.5 SL            260.00 48.15  
 16   7 BIALIK B-NEDZI T              7.0 SL            258.00 47.78  
 17  19 BUDZYN B-BUDZYN L            11.0 SL            250.00 46.30  
 18  13 KOZULA J-WARDAS J             6.5 SL            236.00 43.70  
 19   8 KULKA S-MANDOK Z              4.0 NZ/SL         232.00 42.96  
 20   3 LABEDZKI A-KOLODZIEJCZYK A   15.0 SL            221.00 40.93  

 21  12 ZIELINSKI L-HANDZLIK M            NZ            203.00 37.59  
 22  15 SMYCZYNSKI L-KOCHMANSKI A         NZ            199.00 36.85  
                                    -----
                          Suma WK = 160.5
                    100% rozdania =    20
                    100% turnieju =   540
 

Czytaj więcej: TURNIEJ BAROMETR MAXY NA DOCHODZENIE BIELSKO-B 300412

Zaproszenie na Walne i Turniej o Mistrzostwo Beskidzkiego Stowarzyszenia

                                           ZAWIADOMIENIE-ZAPROSZENIE

A.    WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

1. Zarząd Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zgodnie Ze Statutem Stowarzyszenia & 17 zwołuje na dzień 5.05 2012r

    WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

 2. Zebranie odbędzie się w  O.W. „Transportowiec” w Bielsku-Białej (pod Szyndzielnią)

                           W pierwszym terminie         o godz 10.00

                           W drugim terminie               o godz 10.15

3.PLAN ZEBRANIA

    -Sprawozdanie z dotychczasowej działalności

    -Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej i uchwalenie absolutorium

    -Wybór Komisji Skrutacyjnej

    -Dyskusja

    -Wybór nowego Zarządu

    -Wybór nowej Komisji Rewizyjnej

    -Wolne wnioski

4. Przewidywany czas trwania zebrania 45 min.

Prosi się wszystkich członków Stowarzyszenia o wzięcie udziału w/w zebraniu.

 

B.    XI OTWARTY TURNIEJ PAR o MISTRZOSTWO

BESKIDZKIEGO STOWARZYSZENIA BRYDŻA SPORTOWEGO NA 2012R.

1.Bezposrednio po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym(około godz.11.00)

    Odbędzie się w/w Turniej Par.

2.Turniej przeprowadzony zostanie systemem „Barometr” na maksy(27 rozdań)

3.Tytuły mistrzów I i II wicemistrzów oraz puchary otrzymają 3 najlepsze pary

    Złożone z członków Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego.

4.Nagrody gwarantowane 300zł 200zł 100zł i juniorów 100zł

5. Wpisowe do turnieju 15 zł(od osoby) 5 zł młodzież.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU w w/w TURNIEJU

 

Czytaj więcej: Zaproszenie na Walne i Turniej o Mistrzostwo Beskidzkiego Stowarzyszenia

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl