Turniej 5 marzec

Turniej 5 marca odbędzię tak jak zawsze o godzinie 17 w Hotelu Transportowiec.

Czytaj więcej: Turniej 5 marzec

Grand Prix BSBS -punktacja długofalowa

 

Nr. Imię i Nazwisko WK/Region 31.01 27.02
1 Jan Szybalski 2.5 SL 59,54 60,52 120,06
2 Jan Pustelnik 7.0 SL 59,54 60,52 120,06
3 Jerzy Michałek 18.0 SL 62,63 56,22 118,85
4 Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 62,63 56,22 118,85
5 Janusz Buksa 4.0 SL 51,44 59,00 110,44
6 Mariusz Podsiadło   7.0 SL 50,45 58,81 109,26
7 Bogusław Mojżesz 2.5 SL 50,45 58,81 109,26
8 Janusz Wardas 2.5 SL 55,62 53,61 109,23
9 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 55,62 53,61 109,23
10 Lesław Budzyn 4.0 SL 52,16 57,00 109,16
11 Jerzy Miś 4.0 SL 50,46 58,16 108,62
12 Jerzy Mojżesz 2.5 SL 50,46 58,16 108,62
13 Józef Brutkowski 2.0 SL 53,36 52,95 106,31
14 Adam Pietrzak 7.0 SL 53,49 52,59 106,08
15 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 53,49 52,59 106,08
16 Łukasz Brede 12.0 MA 54,37 51,33 105,70
17 Leszek Mucha 0.5 SL 53,36 50,59 103,95
18 Robert Kulka 7.0 SL 46,90 57,00 103,90
19 Kazimierz Cios 7.0 SL 49,12 54,39 103,51
20 Józef Sordyl 4.0 SL 55,56 47,68 103,24
21 Marek Blat 7.0 SL 55,56 47,68 103,24
22 Jacek Cholewik 7.0 SL 51,44 51,33 102,77
23 Andrzej Mrowiec 1.5 SL 49,28 52,95 102,23
24 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 46,38 54,47 100,85
25 Aleksander Łabędzki 13.0 SL 46,38 54,47 100,85
26 Leon Smyczyński 0.0 SL 53,36 47,03 100,39
27 Andrzej Kochmański 0.0 SL 53,36 47,03 100,39
28 Bogdan Macierzyński 1.5 SL 49,28 50,59 99,87
29 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 49,25 49,90 99,15
30 Aleksy Swoboda 4.0 SL 49,25 49,90 99,15
31 Maksymilian Chodacki 1.0 SL 47,23 51,69 98,92
32 Elżbieta Twardowska 1.5 SL 47,23 51,69 98,92
33 Adam Kuklewicz 2.5 SL 50,15 47,27 97,42
34 Roman Mosór 2.5 SL 50,15 47,27 97,42
35 Janusz Bachrach 4.0 SL 49,12 47,41 96,53
36 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 53,27 43,14 96,41
37 Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 53,27 43,14 96,41
38 Tomasz Kłys 2.5 SL 45,75 50,55 96,30
39 Tomasz Kuś 7.0 SL 45,75 50,55 96,30
40 Mieczysław Madej 2.0 SL 47,84 47,88 95,72
41 Krzysztof Kozioł 4.0 SL 47,84 47,41 95,25
42 Leszek Jaworski 7.0 SL 44,45 49,88 94,33
43 Katarzyna Parcia 2.0 SL 44,45 49,88 94,33
44 Jerzy Rebajn 2.5 SL 53,80 36,85 90,65
45 Leszek Zieliński 0.0 SL 53,80 36,85 90,65
46 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL 50,77 39,20 89,97
47 Jadwiga Wysocka 0.0 SL 50,77 39,20 89,97
48 Marian Pająk 0.0 SL 42,66 39,44 82,10
49 Lucyna Fedyczkowska 0.0 SL 31,73 37,34 69,07
50 Ryszard Jąkalski 0.0 SL 31,73 37,34 69,07
51 Andrzej Starzyk 1.0 SL   59,00 59,00
52 Leszek Krzeczek 7.0 SL   54,39 54,39
53 Jerzy Skwark 7.0 SL 54,37   54,37
54 Bożena Budzyn 7.0 SL 52,16   52,16
55 Katarzyna Michałek 7.0 SL 50,09   50,09
56 Krzysztof Gacek 2.5 SL 50,09   50,09
57 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 48,78   48,78
58 Zenon Gadt 0.0 SL 48,78   48,78
59 Krzysztof Sałaj 0.0 SL   47,88 47,88
60 Tadeusz Zawada 0.5 SL 46,90   46,90
61 Janusz Hamryszak 0.0 SL   45,10 45,10
62 Tadeusz Owczarz 0.0 SL   45,10 45,10
63 Bolesław Ficek 0.0 SL 42,66   42,66
64 Kazimierz Anaszko 2.5 SL   39,44 39,44
65 Kazimierz Wądrzyk 0.0 SL 39,38   39,38
66 Andrzej Nagórnicki 0.0 SL 39,38   39,38

 

Czytaj więcej: Grand Prix BSBS -punktacja długofalowa

GP BSBS

Jutrzejsze GP BSBS odbędzie się normalnie w Hotelu Transportowiec

Wyniki GP Luty

BAROMETR MAXY
GP BSBS

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  21 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S          60.52  15    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  2  16 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336            59.00  13    
        Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S  
  3  26 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374            58.81  11    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  4  20 Jerzy Miś            4.0 SL  03370                 58.16   9    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  5  11 Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S          57.00   7    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
  6  22 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          56.22   5    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  7   4 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N       54.47   3    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  8  14 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          54.39   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  9   7 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S          53.61   3    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 10  23 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S          52.95   2    
        Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S  

 11   2 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          52.59   2    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 12  18 Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ     51.69   2    
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 13   8 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            51.33   1    
        Jacek Cholewik       7.0 SL  07290    
 14  25 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S      50.59   1    
        Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S  
 15  10 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          50.55
        Tomasz Kłys          2.5 SL  09835    
 16  28 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S      49.90
        Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525    
 17   5 Katarzyna Parcia     2.0 SL  13573 K          49.88
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
 18  13 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532            47.88
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
 19  24 Marek Blat           7.0 SL  12474                47.68
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
 20   9 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843               47.41
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  

 21   1 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N        47.27
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 22  17 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S        47.03
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 23  19 Janusz Hamryszak     0.0 SL                     45.10
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  
 24  12 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S         43.14
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 25   6 Marian Pająk         0.0 SL                          39.44
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 26  27 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K           39.20
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 27  15 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J               37.34
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 28   3 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N            36.85
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
                           -----
                 Suma WK = 211.5

Czytaj więcej: Wyniki GP Luty

GP Czechowic-Dziedzic

TURNIEJ BAROMETR MAXY NA DOCHODZENIE


   M-CE NR                                                  +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   7 BREDE L-JAWORSKI L           19.0 SL            174.90 64.78  13    
  2  12 MICHALEK J-STWORZEWICZ J     25.0 SL     167.00 61.85   9    
  3   4 PLASKA M-CHODACKI M           2.0 SL          154.30 57.15   5    
      6 SROKA J-BREDE J               6.0 SL                154.30 57.15   3    
  5   5 KUS T-BAKALARZ A             11.0 SL             140.60 52.07   2    
  6  10 BUMBAR E-BUMBAR S             5.0 SL           128.10 47.44   1    
  7   2 KOTULA J-RAZOWSKI R               NZ            124.90 46.26
  8   3 PUCHALA W-KOZIOL K            8.0 SL           123.50 45.74
  9   1 NOWAK S-BRUTKOWSKI J          4.0 SL        119.50 44.26
 10  11 BUDZYN B-BUDZYN L            11.0 SL          112.50 41.67
 11   9 SZATAN A-SZATAN D             2.0 SL            111.20 41.19
 12   8 HANDZLIK M-DZIEGIEL J             NZ            109.20 40.44
                                    -----
                          Suma WK =  93.0
                    100% rozdania =    10
                    100% turnieju =   270

Czytaj więcej: GP Czechowic-Dziedzic

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl