Wyniki z Czechowic

1. Stworzewicz J. - Michałek J.     65.19%

2. Kozioł K. - Łabędzki A.            59.63%

3. Chodacki M. - Twardowska E.  57.04%

4. Bakalarz A. - Kuś T.                54.81%

5. Bumbar S. - Puchała W.          50,37%

6. Mańdok Z. - Wardas J.            50,00%

7. Rebajn J. - Handzlik M.           49,26%

8. Parcia K. - Jaworski L.            47,78%

9. Sałaj K. - Madej M.                 47,41%

10. Brede Ł - Pustelnik J.            46,67%

11. kotula J. - Razowski R.         46,30%

12. Szatan A. - Szatan D.          45,19%

13. Bumbar E. - Danel J.           40,37%

Zaproszenie na Walne i Turniej o Mistrzostwo Beskidzkiego Stowarzyszenia

                                           ZAWIADOMIENIE-ZAPROSZENIE

A.    WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

1. Zarząd Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zgodnie Ze Statutem Stowarzyszenia & 17 zwołuje na dzień 5.05 2012r

    WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

 2. Zebranie odbędzie się w  O.W. „Transportowiec” w Bielsku-Białej (pod Szyndzielnią)

                           W pierwszym terminie         o godz 10.00

                           W drugim terminie               o godz 10.15

3.PLAN ZEBRANIA

    -Sprawozdanie z dotychczasowej działalności

    -Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej i uchwalenie absolutorium

    -Wybór Komisji Skrutacyjnej

    -Dyskusja

    -Wybór nowego Zarządu

    -Wybór nowej Komisji Rewizyjnej

    -Wolne wnioski

4. Przewidywany czas trwania zebrania 45 min.

Prosi się wszystkich członków Stowarzyszenia o wzięcie udziału w/w zebraniu.

 

B.    XI OTWARTY TURNIEJ PAR o MISTRZOSTWO

BESKIDZKIEGO STOWARZYSZENIA BRYDŻA SPORTOWEGO NA 2012R.

1.Bezposrednio po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym(około godz.11.00)

    Odbędzie się w/w Turniej Par.

2.Turniej przeprowadzony zostanie systemem „Barometr” na maksy(27 rozdań)

3.Tytuły mistrzów I i II wicemistrzów oraz puchary otrzymają 3 najlepsze pary

    Złożone z członków Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego.

4.Nagrody gwarantowane 300zł 200zł 100zł i juniorów 100zł

5. Wpisowe do turnieju 15 zł(od osoby) 5 zł młodzież.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU w w/w TURNIEJU

 

Czytaj więcej: Zaproszenie na Walne i Turniej o Mistrzostwo Beskidzkiego Stowarzyszenia

GP BSBS 23.04.2012

GP BSBS TURNIEJ LOKALNY
BAROMETR MAXY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 2 Józef Brutkowski
Łukasz Brede
2.0
12.0
SL
MA
11960
04109
S
 
61.49 15
2 8 Jerzy Stworzewicz
Jerzy Michałek
7.0
18.0
SL
SL
07475
05718
N
S
56.77 13
3 11 Janusz Buksa
Piotr Kamiński
4.0
2.5
SL
MP
09797
10616
S
S
56.43 10
4 21 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
7.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
56.11 8
5 17 Jan Pustelnik
Jan Szybalski
7.0
2.5
SL
SL
03449
03526
S
S
55.34 5
6 3 Tomasz Kuś
Robert Kulka
7.0
7.0
SL
SL
03300
03297
S
N
54.73 3
7 23 Zbigniew Durańczyk
Henryk Czekaj
7.0
0.0
SL
SL
03124
 
S
S
54.44 3
8 10 Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03426
03387
S
S
53.58 3
9 9 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
4.0
SL
SL
03076
03077
KS
S
51.41 2
10 5 Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
4.0
4.0
SL
SL
07369
13138
S
S
51.22 2
11 24 Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
2.5
7.0
SL
SL
03374
07440
 
 
50.96 1
12 4 Adam Kuklewicz
Roman Mosór
2.5
2.5
SL
SL
03295
03379
N
S
50.78 1
13 19 Tadeusz Dudziak
Janusz Wardas
4.0
2.5
SL
SL
07144
07424
S
 
50.73  
14 14 Maksymilian Chodacki
Leszek Jaworski
1.0
7.0
SL
SL
14619
03214
J
 
50.32  
15 12 Jerzy Rebajn
Andrzej Dobrakowski
2.5
4.0
SL
SL
03461
09806
N
S
48.78  
16 20 Stanisław Waliczek
Leszek Zieliński
2.5
0.0
SL
SL
07422
13422
S
S
47.92  
17 16 Kazimierz Anaszko
Kazimierz Łoziński
2.5
0.5
SL
SL
07279
12768
S
S
47.87  
18 6 Ewa Bumbar
Jurek Danel
2.5
0.0
SL
SL
07293
 
K
 
46.91  
19 22 Józej Kotula
Tadeusz Tkaczyk
0.0
2.5
SL
SL
 
03551
N
N
45.73  
20 7 Lucyna Fedyczkowska
Ryszard Jąkalski
0.0
0.0
SL
SL
 
 
KJ
J
45.67  
21 15 Aleksander Łabędzki
Adam Kołodziejczyk
13.0
2.0
SL
SL
08703
07339
N
N
45.24  
22 13 Bogdan Bialik
Marian Gacek
0.0
2.5
SL
SL
 
03144
 
S
44.90  
23 18 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
0.0
0.0
SL
SL
 
 
K
K
41.80  
24 1 Leon Smyczyński
Andrzej Kochmański
0.0
0.0
SL
SL
13421
 
S
S
31.60  

AŃSKI                          31.60 

Wyniki GP BSBS Długafala po 3

Zamieszczam jak obiecałem.

Długafala po 3 turniejach.

Po 4 ukarze się jak minie okres reklamacyjny z ostatniego turnieju.

GP BSBS DŁUGAFALA
Nr. Imię i Nazwisko WK/Region 31.01 27.02 26.03 23.04
1 Jan Pustelnik 7.0 SL 59,54 60,52 57,10   177,16
2 Jan Szybalski 2.5 SL 59,54 60,52 57,10   177,16
3 Bogusław Mojżesz 2.5 SL 50,45 58,81 62,27   171,53
4 Mariusz Podsiadło   7.0 SL 50,45 58,81 62,27   171,53
5 Jerzy Miś 4.0 SL 50,46 58,16 61,17   169,79
6 Jerzy Mojżesz 2.5 SL 50,46 58,16 61,17   169,79
7 Lesław Budzyn 4.0 SL 52,16 57,00 52,82   161,98
8 Adam Pietrzak 7.0 SL 53,49 52,59 54,93   161,01
9 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 53,49 52,59 54,93   161,01
10 Józef Brutkowski 2.0 SL 53,36 52,95 53,16   159,47
11 Kazimierz Cios 7.0 SL 49,12 54,39 55,64   159,15
12 Józef Sordyl 4.0 SL 55,56 47,68 55,67   158,91
13 Marek Blat 7.0 SL 55,56 47,68 55,67   158,91
14 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 46,38 54,47 57,91   158,76
15 Łukasz Brede 12.0 MA 54,37 51,33 53,02   158,72
16 Andrzej Mrowiec 1.5 SL 49,28 52,95 55,96   158,19
17 Leszek Mucha 0.5 SL 53,36 50,59 53,16   157,11
18 Andrzej Kochmański 0.0 SL 53,36 47,03 56,36   156,75
19 Leon Smyczyński 0.0 SL 53,36 47,03 56,36   156,75
20 Bogdan Macierzyński 1.5 SL 49,28 50,59 55,96   155,83
21 Janusz Wardas 2.5 SL 55,62 53,61 45,13   154,36
22 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 55,62 53,61 45,13   154,36
23 Robert Kulka 7.0 SL 46,90 57,00 50,17   154,07
24 Aleksy Swoboda 4.0 SL 49,25 49,90 50,59   149,74
25 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 49,25 49,90 50,59   149,74
26 Tomasz Kłys 2.5 SL 45,75 50,55 53,02   149,32
27 Aleksander Łabędzki 13.0 SL 46,38 54,47 47,91   148,76
28 Mieczysław Madej 2.0 SL 47,84 47,88 53,02   148,74
29 Leszek Jaworski 7.0 SL 44,45 49,88 52,02   146,35
30 Elżbieta Twardowska 1.5 SL 47,23 51,69 45,99   144,91
31 Maksymilian Chodacki 1.0 SL 47,23 51,69 45,99   144,91
32 Janusz Bachrach 4.0 SL 49,12 47,41 47,06   143,59
33 Adam Kuklewicz 2.5 SL 50,15 47,27 45,78   143,20
34 Roman Mosór 2.5 SL 50,15 47,27 45,78   143,20
35 Tomasz Kuś 7.0 SL 45,75 50,55 46,89   143,19
36 Krzysztof Kozioł 4.0 SL 47,84 47,41 47,06   142,31
37 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL 50,77 39,20 50,31   140,28
38 Jadwiga Wysocka 0.0 SL 50,77 39,20 50,31   140,28
39 Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 53,27 43,14 43,85   140,26
40 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 53,27 43,14 43,85   140,26
41 Jerzy Rebajn 2.5 SL 53,80 36,85 44,80   135,45
42 Leszek Zieliński 0.0 SL 53,80 36,85 44,80   135,45
43 Marian Pająk 0.0 SL 42,66 39,44 48,93   131,03
44 Jerzy Michałek 18.0 SL 62,63 56,22     118,85
45 Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 62,63 56,22     118,85
46 Janusz Buksa 4.0 SL 51,44 59,00     110,44
47 Leszek Krzeczek 7.0 SL   54,39 55,64   110,03
48 Bożena Budzyn 7.0 SL 52,16   52,82   104,98
49 Jacek Cholewik 7.0 SL 51,44 51,33     102,77
50 Krzysztof Sałaj 0.0 SL   47,88 53,02   100,90
51 Tadeusz Zawada 0.5 SL 46,90   50,17   97,07
52 Lucyna Fedyczkowska 0.0 SL 31,73 37,34 26,76   95,83
53 Ryszard Jąkalski 0.0 SL 31,73 37,34 26,76   95,83
54 Katarzyna Parcia 2.0 SL 44,45 49,88     94,33
55 Kazimierz Anaszko 2.5 SL   39,44 48,93   88,37
56 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 48,78   38,39   87,17
57 Bolesław Ficek 0.0 SL 42,66   38,39   81,05
58 Andrzej Starzyk 1.0 SL   59,00     59,00
59 Jerzy Skwark 7.0 SL 54,37       54,37
60 Piotr Kamiński 2,5 SL      52,02   52,02
61 Katarzyna Michałek 7.0 SL 50,09       50,09
62 Krzysztof Gacek 2.5 SL 50,09       50,09
63 Zenon Gadt 0.0 SL 48,78       48,78
64 Bogdan Bialik 0.0 SL     46,89   46,89
65 Janusz Hamryszak 0.0 SL   45,10     45,10
66 Tadeusz Owczarz 0.0 SL   45,10     45,10
67 Kazimierz Łoziński 0.5 SL     44,11   44,11
68 Stanisław Kulka 0.0 SL     44,11   44,11
69 Andrzej Nagórnicki 0.0 SL 39,38       39,38
70 Kazimierz Wądrzyk 0.0 SL 39,38       39,38

 

Czytaj więcej: Wyniki GP BSBS Długafala po 3

KMP Kwiecień Wyniki po weryfikacji



M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  17 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            59.25  19    
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
  2  21 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S          58.44  15    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
  3   1 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          57.76  11    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
  4  13 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          56.39   8    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  5   7 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            56.22   6    
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
  6  20 Bogdan Bialik        0.0 SL                   55.88   4    
        Marian Gacek         2.5 SL  03144 S  
  7  24 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S          55.02   3    
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  
  8  15 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          54.81   3    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
  9   4 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          53.76   2    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
 10  16 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S          53.05   2    
        Piotr Kamiński       2.5 MP  10616 S  

 11  26 Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S          52.87   2    
        Kazimierz Łoziński   0.5 SL  12768 S  
 12  19 Jerzy Skwark         7.0 SL  03497            52.68   1    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
 13  22 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S          52.47   1    
        Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S  
 14   6 Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S          50.47   1
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
 15   5 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          50.31   1
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 16  25 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532            49.40   1
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
 17   3 Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S          48.26   1
        Stanisław Waliczek   2.5 SL  07422 S  
 18  18 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS         48.06   1
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 19   2 Maciej Mendrek       0.0 SL  14533            46.06   1
        Józef Mendrek        0.0 SL  15847    
 20  23 Jerzy Miś            4.0 SL  03370            45.61   1
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  

 21  12 Roman Mosór          2.5 SL  03379 S          44.69   1
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 22  14 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S          42.14   1
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
 23   8 Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S          40.94   1
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
 24  11 Marian Pająk         0.0 SL                   39.92   1
        Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N  
 25   9 Grzegorz Plewniak    4.0 SL  03434            39.87   1
        Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529    
 26  10 Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ         35.07   1
        Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J  
                           -----
                 Suma WK = 187.0

Czytaj więcej: KMP Kwiecień Wyniki po weryfikacji

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl