XX - lecia sekcji brydża SKS Olimpijczyk 29.10.2011

Nowe zdjęcia:)

Link do zdjęć

Wyniki turnieju Grand Prix BSBS z dnia 28 listopada 2011


M-CE NR                                                   +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
---------------------------------------------------------------------------------------
  1  10 Bogusław Mojżesz              2.5 SL  03374              42.00  15    
        Mariusz Podsiadło             7.0 SL  07440    
  2   5 Tomasz Kłys                   2.5 SL  09835                  38.80  13    
        Robert Kulka                  7.0 SL  03297 N  
  3  20 Bożena Budzyn                 7.0 SL  03076 KS          38.10  10    
        Lesław Budzyn                 4.0 SL  03077 S  
  4   2 Maksymilian Laszczak-Chodacki 1.0 SL  14619 J      32.30   7    
        Elżbieta Twardowska           1.5 SL  11882 KJ
  5  21 Łukasz Brede                 12.0 MA  04109               30.40   5    
        Leszek Jaworski               7.0 SL  03214    
  6  19 Kazimierz Cios                7.0 SL  03104 S              19.90   3    
        Leszek Krzeczek               7.0 SL  03281 N  
  7   4 Aleksander Łabędzki          13.0 SL  08703 N           16.40   3    
        Adam Kołodziejczyk            2.0 SL  07339 S  
  8   7 Joanna Brede                  4.0 SL  09794 K              15.10   2    
        Jan Pustelnik                 7.0 SL  03449 S  
  9   8 Zbigniew Durańczyk            7.0 SL  03124             14.30   2    
        Jerzy Skwark                  7.0 SL  03497    
 10  11 Jerzy Michałek               18.0 SL  05718 S           12.90   1    
        Jerzy Stworzewicz             7.0 SL  07475 S  

 11  16 Zbigniew Mańdok               4.0 SL  07369 S          12.60   1    
        Janusz Wardas                 2.5 SL  07424    
 12   1 Leszek Mucha                  0.0 SL  15329 S            10.80
        Józef Brutkowski              2.0 SL  11960 S  
 13  13 Jadwiga Mysłowska             0.0 SL        K            -5.50
        Jadwiga Wysocka               0.0 SL        K  
 14   6 Adam Kuklewicz                2.5 SL  03295 N           -9.10
        Roman Mosór                   2.5 SL  03379    
 15  17 Tomasz Kuś                    7.0 SL  03300 S           -13.40
        Krzysztof Szymala             4.0 SL  03541    
 16   9 Tadeusz Nędzi                 7.0 SL  03387              -23.50
        Bogdan Bialik                 0.0 SL           
 17  14 Marek Blat                    7.0 SL  12474               -24.50
        Józef Sordyl                  4.0 SL  13138 S  
 18  18 Tadeusz Tkaczyk               2.5 SL  03551 N         -25.40
        Stanisław Nowak               2.0 SL  09868 S  
 19   3 Andrzej Mrowiec               1.5 SL  11957 S          -35.10
        Bogdan Macierzyński           1.5 SL  11956 S  
 20  15 Włodzimierz Moniuk            2.0 SL  11087 S         -35.90
        Jerzy Rebajn                  2.5 SL  03461 N  

 21  22 Marian Pająk                  0.0 SL                         -45.70
        Bolesław Ficek                0.0 SL           
 22  12 Leon Smyczyński               0.0 SL  13421 S        -65.50
        Andrzej Kochmański            0.0 SL        S  
                                    -----
                          Suma WK = 185.0

Czytaj więcej: Wyniki turnieju Grand Prix BSBS z dnia 28 listopada 2011

17th Red Sea International Bridge Festival

Na międzynarodowym kongresie w Ejlacie w dwusesyjnym turnieju par Jerzy Skwark z drużyny Konstanta Bielsko-Biała zajął  bardzo dobre 2 m grając w parze z Dominikiem Filipowiczem z Consusa Kalisz

 

Top-Bottom Pairs

Session 2


Overall Results

Rank Total [2] [1] Names # IBF NMP IMP
1 63.49 65.05 61.96 Libster Shaya - Milashewski Mirek 799 POL 17 4
2 63.10 61.95 64.22 Filipowicz Dominik - Skwark Jerzy POL POL 14 3
3 62.93 55.62 70.08 Asolin Adi - Yaron Giladi 16490 20553 11 3
4 62.27 59.33 65.16 Gromova Victoria - Ponomareva Tatiana RUS RUS 9 2
5 60.95 63.30 58.66 Serov - Gromov Andrey RUS RUS 7 2
6 60.54 52.20 68.70 Frank Josseph - Dagan Judi 5364 15048 6 2
7 60.53 53.78 67.14 Medvedev - Solodar Philip 15031 RUS 5 1
8 59.88 62.06 57.74 Zadroga J - Lewaciak Grzegorz POL POL 4 1
                 
                 

 

 

x

 

 

Czytaj więcej: 17th Red Sea International Bridge Festival

III zjazd ligi okręgowej

W dziale "Liga Okręgowa" znajdują się wyniki i tabela po trzecim zjeździe ligi okręgowej. 

Czytaj więcej: III zjazd ligi okręgowej

Odszedł Jerzy Kucharski .....

Z przykrością informuję, że wczoraj zmarł nasz kolega Jurek Kucharski.

Pokój jego duszy [*]

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 listopada w sobotę o godzinie 14.00 w Kościele NMP Królewej Polski ( zwany Kościołem na Kluski).

Czytaj więcej: Odszedł Jerzy Kucharski .....

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl