Wyniki KMP i GB BSPS z dnia 12.12.2011

KMP GRUDZIEN
BIELSKO-BIAŁA
TURNIEJ LOKALNY

M-CE NR                                          +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S        +6.41  367.52 61.87  15    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 S  
  2   8 Waldemar Jaworski    7.0 SL  09828         +5.40  347.51 58.50  12    
        Łukasz Brede        12.0 MA  04109    
  3  17 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374                  346.56 58.34  10    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  4   5 Krzysztof Sałaj      0.0 SL                        +5.40  333.07 56.07   7    
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
  5   7 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S           +5.40  332.96 56.05   4    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  6  20 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S                   328.56 55.31   3    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
  7   4 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S      +5.40  323.51 54.46   3    
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
  8  19 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124                   312.33 52.58   2    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  9  21 Agata Szatan         1.0 SL  12771 K                   311.11 52.38   2    
        Dariusz Szatan       1.0 SL  12772    
 10   9 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S       +5.40  309.60 52.12   1    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    

 11  18 Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S                    305.22 51.38   1    
        Jerzy Miś            4.0 SL  03370    
 12  11 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S            +5.40  298.62 50.27  1
        Krzysztof Szymala    4.0 SL  03541    
 13   1 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS           +5.40  288.18 48.52 1
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 14   2 Bogdan Bialik        0.0 SL                               +5.40  286.31 48.20 1
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387    
 15   6 Roman Mosór          2.5 SL  03379                 +5.40  280.84 47.28 1
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 16  12 Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S                     277.80 46.77 1
        Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N  
 17  14 Seweryn Bumbar       2.5 SL  07292                    275.22 46.33 1
        Ewa Bumbar           2.5 SL  07293 K  
 18   3 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S            +5.40  266.84 44.92 1
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
 19  15 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S                  250.00 42.09 1
        Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S  
 20  22 Bolesław Ficek       0.0 SL                                 242.56 40.84 1
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S 
 21  16 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K                      214.89 36.18 1
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
                           -----
                 Suma WK = 168.0
           100% rozdania =    18
           100% turnieju =   594

sleepingpills24x7.net anxietymedsnorx.com

Czytaj więcej: Wyniki KMP i GB BSPS z dnia 12.12.2011

Klasyfikacja Długofalowa GP BSBS

Z materiałów, które dostałem wynika co w arkuszu. 

Ukazałem wyniki dziesięciu turniejów i sumę siedmiu najlepszych.

Wyniki się nie zmieniły, ale we wcześniejszej wersji było widać cżęść wyników obliczeniowych, a nie było widać niektórych pojedyńczych wyników w danych miesiącach. Dlatego wychodziły inne sumy niż jak się liczyło ręcznie, za co przepraszam.

Jeśli dalej ktoś widzi jakieś nieścisłości w obliczeniach, proszę o kontakt:

Adrian Bakalarz 698-48-44-49

Klasyfikacja Długofalowa

Czytaj więcej: Klasyfikacja Długofalowa GP BSBS

Mityng Barbórkowy

 

W dnaich 2-4.12 w Chorzowie w ramach Mityngu Barbórkowego zaostały rozegrane 2 turnieje na maxy i 2 turnieje na impy.

Dobrze wypadli zawodnicy naszego stowarzyszenia zajmując w poszczególnych turniejach bardzo dobre wysokie miejsca :

Mityng Barbórkowy 2011
Turniej par na zapis maksymalny
Chorzów, 3.12.2011 r.

 

3 11 Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
18.0
18.0
SL
SL
03345
05718
 
S
62.63 13 33
4 4 Łukasz Brede
Tomasz Kłys
12.0
2.5
MA
SL
04109
09835
 
 
61.50 12 30

 

Mityng Barbórkowy 2011
Turniej par na impy
Chorzów, 3.12.2011 r.

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL PDF
1 1 Ryszard Kiełczewski
Ewa Sobolewska
18.0
13.0
ZP
MA
06274
01643
S
K
63.81 16 41
2 11 Marek Witek
Jerzy Skwark
18.0
7.0
SL
SL
07431
03497
 
 
43.85 15 37
3 32 Marek Kolczok
Dietmar Warzecha
4.0
4.0
SL
SL
03254
03578
 
S
32.47 13 33
4 29 Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
18.0
18.0
SL
SL
07341
03266
S
S
31.44 11 30
5 13 Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
4.0
4.0
SL
SL
03231
03232
K
 
26.42 10 28
6 17 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
7.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
25.19 8 26
7 20 Łukasz Brede
Tomasz Kłys
12.0
2.5
MA
SL
04109
09835
 
 
25.05 7 24

Mityng Barbórkowy 2011
Mistrzostwa Śląska Par na Impy
Chorzów, 4.12.2011 r.

miejsce numer   WK okręg PZBS   SESJA 1 SESJA 2 WYNIK PKL
1 20 Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
18.0
18.0
SL
SL
03345
05718
 
S
35.20 27.14 62.35 50
2 41 Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
18.0
2.5
SL
SL
03266
10219
S
S
24.95 31.90 56.86 45
3 15 Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
7.0
SL
SL
07603
03423
 
 
-2.12 58.86 56.74 41
4 39 Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
7.0
4.0
SL
SL
03300
03541
S
 
34.75 20.67 55.41 37

 

Czytaj więcej: Mityng Barbórkowy

Wyniki turnieju z dnia 5.12.2011


BB

M-CE NR                                          +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S    +1.80  292.80 60.25  16    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 S  
  2   6 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS          283.67 58.37  13    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
  3  15 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124             276.22 56.84  10    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  4  12 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 S           272.78 56.13   7    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
  5   7 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843             269.67 55.49   4    
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
  6  14 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835             257.22 52.93   3    
        Łukasz Brede        12.0 MA  04109    
  7   8 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S           250.22 51.49   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  8   5 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S           248.89 51.21   2    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  9   1 Jerzy Miś            4.0 SL  03370      -1.80  248.20 51.07   2    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 10  19 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S           245.78 50.57   1    
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    

 11   3 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S           245.33 50.48
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 12  11 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S           241.78 49.75
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 13   2 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S           236.33 48.63
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
 14   4 Roman Mosór          2.5 SL  03379             229.11 47.14
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 15  13 Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 S           226.89 46.69
        Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N  
 16  18 Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S           217.56 44.77
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
 17  17 Robert Kulka         7.0 SL  03297 N           216.11 44.47
        Tadeusz Zawada       0.0 SL  15338 S  
 18   9 Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440             215.22 44.28
        Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374    
 19  16 Marian Pająk         0.0 SL                    205.78 42.34
        Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N  
 20  20 Zenon Gadt           0.0 SL        N           180.44 37.13
        Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S  
                           -----
                 Suma WK = 181.0
           100% rozdania =    18
           100% turnieju =   486

Czytaj więcej: Wyniki turnieju z dnia 5.12.2011

Akademicie Mistrzostwa Śląska

W dniu 29 listopada na Politechnice Śląskiej w Gliwicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska. Wygrała Para A. Bakalarz - P. Kaleta. Najlepsza w klasyfikacji uczelni Politechnika Śląska.

Oficjalne wyniki

Czytaj więcej: Akademicie Mistrzostwa Śląska

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl