Wyniki turnieju z dnia 16.01.17r.

 

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 14 Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
11.0
11.0
SL
SL
03104
07346
S
S
61.12 24
2 9 Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
OP
OP
03481
03562
 
S
58.28 20
3 7 Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
18.0
12.0
SL
SL
03345
07475
S
N
57.61 16
4 8 Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
4.0
7.0
SL
SL
03374
07440
 
 
55.33 12
5 19 Sebastian Heller
Aleksy Swoboda
3.0
7.0
SL
SL
03194
03525
 
 
54.61 8
6 21 Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
3.0
2.0
SL
SL
08532
15846
S
 
54.41 5
7 22 Joanna Brede
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
09794
13138
KS
N
53.27 4
8 1 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
 
S
53.25 4
9 13 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
53.13 3
10 11 Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
7.0
4.0
OP
OP
02650
15120
 
K
52.67 2
11 16 Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
5.0
7.0
WP
SL
09835
03449
 
S
51.90 2
12 15 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
51.13 1
13 17 Tadeusz Tkaczyk
Tadeusz Zawada
4.0
1.5
SL
SL
03551
15338
N
N
50.44  
14 2 Adam Kuklewicz
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03295
03379
N
S
48.72  
15 3 Marian Pająk
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
17208
03461
S
N
48.70  
16 23 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
48.58  
17 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
48.11  
18 12 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
46.27  
19 24 Marzena Ropska
Stefan Müller
5.0
0.0
SL
SL
03469
 
KS
 
45.66  
20 5 Kazimierz Anaszko
Pietro Vinci
3.0
0.0
SL
SL
07279
 
N
 
45.20  
21 18 Zbigniew Mańdok
Janusz Wardas
5.0
3.0
SL
SL
07369
07424
S
S
44.86  
22 6 Jacek Szczerbowski
Beata Madej
7.0
2.0
OP
OP
03529
16434
 
K
43.54  
23 20 Marian Gacek
Janusz Kozula
3.0
4.0
SL
SL
03144
07343
S
N
40.99  
24 10 Patryk Pastuszek
Jakub Szymański
0.0
0.0
SL
SL
 
 
J
J
31.87  

 

Pierwszy turniej z cyklu GP BSBS

Serdecznie zapraszam na pierwszy turniej z cyklu GP BSBS.

Postaram się zrobić co się da, aby było troszkę cieplej.

Regulamin i terminy cyklu w zakładce GP BSBS.

Przypominam o zmianie opłat w cyklu GP BSBS zgodnie z komunikatem Zarządy z grudnia

http://bsbs.pl/index.php/893-zarzad2017

Do zobaczenia:)

 

Wyniki turnieju z dnia 09.01.2017r.

TURNIEJ LOKALNY

 

Tomasz Kuś                         Tadeusz Nędzi

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 11 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
31.80 24
2 1 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
 
S
27.60 17
3 7 Piotr Kamiński
Jerzy Stworzewicz
5.0
12.0
MP
SL
10616
07475
S
N
24.00 10
4 9 Józef Sordyl
Joanna Brede
5.0
5.0
SL
SL
13138
09794
N
KS
23.20 5
5 12 Marian Pająk
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
17208
07279
S
N
14.80 4
6 10 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
13.00 3
7 6 Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.0
3.0
SL
SL
15974
07422
S
N
4.40 1
8 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
-5.60  
9 13 Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
5.0
7.0
WP
SL
09835
03449
 
S
-5.80  
10 8 Adam Kuklewicz
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03295
03379
N
S
-16.60  
11 5 Bogusław Mojżesz
Kazimierz Lichawski
4.0
11.0
SL
SL
03374
07346
 
S
-18.20  
12 2 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
-23.00  
13 3 Jerzy Rebajn
Jurek Danel
4.0
0.0
SL
SL
03461
 
N
 
-48.00  

 

Zdjęcia z Turnieju Noworocznego

 

 Po początkowych trudnościach w zamieszczeniu zdjęć z turnieju noworocznego w Galerii /brak miejsca na dysku/ zapraszam do obejrzenia

 https://goo.gl/photos/tkWXViKBK2DeAvap9

Turniej Noworoczny-Podsumowanie Roku 2016

6.01.2017r w hotelu Beskidy Park został rozegrany  Turniej Noworoczny tradycyjnie organizowany  przez nasze Stowarzyszenie .

W turnieju wzieło udział 41 par z całego województwa w trakcie turnieju zostały wręczone puchary dla najlepszych zawodnikow naszego stowarzyszenia w klasyfikacji Grand Prix 2016 oraz w klasyfikacji generalnej wszystkich rozegranych w 2016r turniejów.

                                             

                                   

Najlepsi zaodnicy BSBS w klasyfikacji Grand Prix: J.Skwark 4m J.Stworzewicz 3m J.Ujma 2m K.Cios 1m T.Kuś 5m Z.Mańdok 6m

 

                  

Zwycięzcy turnieju Noworocznego M.Witek -A.Zmudziński/nieobecny/Im , M.Broda UM BB A.StarzykJ.Cholewik IIm S.Adamczyk J.Radomski IIIm 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl