Wyniki turnieju z dnia 20.02.2017r.

Andrzej Kocurek               Tomasz Kocurek

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 20 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
62.56 23
2 15 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
58.56 20
3 1 Jerzy Stworzewicz
Zbigniew Mącior
12.0
18.0
SL
SL
07475
03345
N
S
58.21 17
4 19 Zbigniew Mańdok
Janusz Wardas
5.0
3.0
SL
SL
07369
07424
S
S
56.28 14
5 29 Janusz Buksa
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
MP
OP
09797
03529
S
 
54.59 11
6 14 Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SL
SL
12474
03497
S
 
54.23 8
7 6 Joanna Brede
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
09794
13138
KS
N
53.72 5
8 17 Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
5.0
OP
OP
15120
12899
K
 
53.59 4
9 21 Jerzy Ujma
Aleksander Sejud
12.0
9.0
OP
OP
03562
03481
S
 
53.46 4
10 7 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
53.21 3
11 23 Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OP
SL
02650
03525
 
 
52.31 3
12 2 Marzena Ropska
Filip Szota
5.0
0.5
SL
SL
03469
14408
KS
 
52.05 2
13 26 Janusz Bachrach
Jerzy Mojżesz
5.0
3.0
SL
SL
03033
03375
S
S
51.79 2
14 28 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
51.28 1
15 18 Krzysztof Sałaj
Mieczysław Madej
2.0
3.0
SL
SL
15846
08532
 
S
49.74 1
  9 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
49.74  
17 24 Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
4.0
7.0
SL
SL
03374
07440
 
 
49.36  
18 8 Leszek Zieliński
Józef Suchy
4.0
0.0
SL
SL
13422
17608
N
N
49.10  
19 10 Roman Mosór
Adam Kuklewicz
4.0
4.0
SL
SL
03379
03295
S
N
48.97  
20 13 Andrzej Starzyk
Włodzimierz Królik
5.0
0.0
SL
SL
15336
 
S
 
48.95  
21 22 Piotr Kamiński
Andrzej Cholewa
5.0
5.0
MP
SL
10616
03091
S
S
47.92  
22 25 Kazimierz Gawron
Marek Żywioł
0.0
1.5
SL
SL
 
15331
 
 
46.28  
23 16 Tadeusz Tkaczyk
Henryk Czekaj
4.0
0.0
SL
SL
03551
 
N
 
45.49  
24 12 Piedro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
18455
07279
 
N
45.36  
25 5 Bogusław Biel
Bogdan Macierzyński
2.0
2.0
SL
SL
11958
11956
S
S
44.46  
26 27 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
43.44  
27 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
43.21  
28 11 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
41.77  
29 3 Jerzy Rebajn
Jerzy Danel
4.0
0.0
SL
SL
03461
18485
N
S
40.36  

 

V Beskidzki Szlem

 

W dnaich 10-12 lutego w Szczyrku już po raz piąty został rozegrany Kongres Beskidzki Szlem z najwazniejszym turniejem zaliczanym do GP Polski Par "GP Budimex Orle Gniazdo" w którym dobrze wypadli zawodnicy naszego Stowarzyszenia j.n.udział w GP wzieły 154 pary

Zachęcam do obejrzenia zdjęć z imprezy link poniżej.

szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii

 
  m-ce nr   wk info okr klub wynik %    
  1 127 Jacek Janowski
Zbigniew Borkowski
18.0
11.0
 
 
MP
SW
Sfora Cibora Kraków
POMTECH ZWOLEŃ
65.38    
  2 142 Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
5.0
15.0
 
 
MA Bridge24.pl 2. 62.97    
  3 125 Adam Krysa
Piotr Marcinowski
9.0
7.0
 
MP
DS
MTS Piast Skawina
GORACO KS AZS Wratislavia VII WR
60.69    
  4 11 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
 
SL KONSTANTA Bielsko-Biała 60.63    
  5 47 Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
17.0
19.0
 
 
MA Bridge24.pl 60.55    
  6 66 Jerzy Jeleń
Wit Klapper
2.0
21.0

MP
SL
 
KONSTANTA Bielsko-Biała
60.46    
  7 30 Marta Maj-Rudnicka
Przemysław Błaszczyk
13.0
15.0

 
LD KDK1 Kutno 59.54    
  8 51 Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
11.0
11.0

SL Drugi Sort Bielsko-Biała 58.98    

 

GP BSBS w dniu 20.02.2017

Turniej GP BSBS w dniu 20.02.2017 osbędzie się wyjątkowo w siedzibie NOT obok Hotelu Prezydent, tam gdzie kiedyś grywaliśmy turnieje.

Zdjęcia z Beskidzkiego Szlema

 

  https://goo.gl/photos/2fKAfv9YSDuvZWUQA

Wyniki turnieju z dnia 13.02.2017

TURNIEJ LOKALNY

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 15 Bogusław Mojżesz
Kazimierz Cios
4.0
11.0
SL
SL
03374
03104
 
S
62.82 19
2 5 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
61.72 15
3 13 Kazimierz Lichawski
Joanna Brede
11.0
5.0
SL
SL
07346
09794
S
KS
56.16 11
4 12 Jerzy Stworzewicz
Jerzy Ujma
12.0
12.0
SL
OP
07475
03562
N
S
55.99 7
5 17 Bogusław Biel
Bogdan Macierzyński
2.0
2.0
SL
SL
11958
11956
S
S
55.00 4
6 14 Maciej Zarębski
Piotr Kamiński
3.0
5.0
SL
MP
03619
10616
 
S
54.72 3
7 8 Jacek Cholewik
Andrzej Starzyk
9.0
5.0
SL
SL
07290
15336
S
S
53.56 3
8 10 Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
5.0
7.0
WP
SL
09835
03449
 
S
53.47 2
9 7 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
49.68 1
10 18 Adrian Bakalarz
Łukasz Stworzewicz
5.0
1.5
SL
SL
07271
17383
 
 
48.75  
11 2 Kazimierz Anaszko
Piedro Vinci
3.0
0.0
SL
SL
07279
18455
N
 
46.53  
12 3 Jerzy Rebajn
Jerzy Danel
4.0
0.0
SL
SL
03461
18485
N
S
46.21  
13 6 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
44.30  
14 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
43.84  
15 1 Bolesław Ficek
Roman Mosór
0.0
4.0
SL
SL
18090
03379
N
S
43.75  
16 9 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
43.29  
17 11 Wiktor Czerepko
Katarzyna Stawska
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
K
41.23  
18 16 Bogdan Bialik
Tomasz Kuś
2.0
7.0
SL
SL
15974
03300
S
S
39.73  

 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl