Problemy techniczne

Opowiadając od początku.

Na naszą stronę wdarł się parszywy wirus, administrator domeny zablokował stronę.

Oprócz pozbycia się dziada, poprosił o przeskanowanie strony a także aktualizację całego oprogramowania.

Do tego doszła tona biurokracji, braku różnych loginów i haseł do różnych paneli jak i także moja nieznajomość joomli.

Po konsultacjach i kilku nieprzespanych nocach chyba opanowałem  sytuację.

Teraz aktualizuję braki turniejowe, ligowe i w długiej fali.

Do dziś rano wszystko powinno być na miejscu.

Za utrudnienia i moją flustrację kolejnymi telefonami przepraszam.

Dziękuję bardzo za zainteresowanie naszą stroną co mobilizuje do dalszej pracy.

W sprawie działania strony zadzwoniło do mnie 47 osób, zacząłem sobie sumować w telefonie:)

Pozdrawiam

Wyniki turnieju z dnia 05.12.2016r.

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 1 Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SL
SL
12474
03497
S
 
78.17 23
2 9 Aleksander Sejud
Krzysztof Góra
9.0
7.0
OP
OP
03481
02650
 
 
40.08 19
3 10 Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
4.0
7.0
SL
SL
09835
03449
 
S
22.73 15
4 16 Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07369
13138
S
N
22.52 11
5 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
17.34 7
6 14 Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
4.0
4.0
MA
OP
12899
15120
 
K
14.86 5
7 13 Janusz Buksa
Jerzy Ujma
7.0
12.0
MP
OP
09797
03562
S
S
10.00 4
8 15 Jerzy Stworzewicz
Łukasz Stworzewicz
12.0
1.5
SL
SL
07475
17383
N
 
9.30 3
9 17 Bogusław Mojżesz
Andrzej Starzyk
4.0
5.0
SL
SL
03374
15336
 
S
6.26 3
10 8 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
4.33 2
11 18 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
0.59 1
12 22 Alojzy Szyndler
Adam Grabek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
-1.58  
13 12 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
4.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
-3.36  
14 19 Wiesław Puchała
Krzysztof Sałaj
5.0
2.0
SL
SL
07443
15846
S
 
-8.76  
15 7 Roman Mosór
Adam Kuklewicz
4.0
4.0
SL
SL
03379
03295
S
N
-12.72  
16 6 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
-19.03  
17 3 Jerzy Rebajn
Jurek Danel
4.0
0.0
SL
SL
03461
 
N
 
-19.37  
18 21 Bogdan Bialik
Adam Pietrzak
2.0
9.0
SL
SL
15974
03426
S
N
-19.87  
19 11 Józef Suchy
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17608
15338
N
N
-19.96  
20 5 Kazimierz Anaszko
Pietro Vinci
3.0
0.0
SL
SL
07279
 
N
 
-24.42  
21 2 Jerzy Miś
Jerzy Mojżesz
5.0
3.0
SL
SL
03370
03375
S
S
-26.72  
22 20 Marian Pająk
Leszek Zieliński
0.0
4.0
SL
SL
17208
13422
S
N
-66.40  

Wyniki turnieju z dnia 21.11.2016r.

TURNIEJ LOKALNY

ńński

Piotr Kamiński                     Jerzy Stworzewicz

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 7 Piotr Kamiński
Jerzy Stworzewicz
5.0
12.0
SL
SL
10616
07475
S
N
63.33 21
2 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
59.10 17
3 8 Tadeusz Owcarz
Bolesław Ficek
3.0
0.0
SL
SL
09872
18090
N
N
58.07 13
4 15 Maciej Zarębski
Łukasz Stworzewicz
3.0
1.5
SL
SL
03619
17383
 
 
56.84 9
5 13 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
53.80 5
6 9 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
52.67 4
7 1 Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.0
3.0
SL
SL
15974
07422
S
N
52.38 3
8 6 Andrzej Starzyk
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
15336
13138
S
N
52.31 3
9 16 Jerzy Ujma
Aleksander Sejud
12.0
9.0
OP
OP
03562
03481
S
 
51.60 2
10 5 Adam Kuklewicz
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03295
03379
N
S
49.95 1
11 2 Adam Pietrzak
Tomasz Kłys
9.0
5.0
SL
SL
03426
09835
N
 
49.47  
12 17 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
48.44  
13 10 Bogusław Mojżesz
Jan Pustelnik
4.0
7.0
SL
SL
03374
03449
 
S
48.35  
14 20 Ireneusz Wędołowski
Adrian Spyrka
1.5
3.0
OP
OP
16937
09194
 
 
48.15  
15 12 Pietro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
 
07279
 
N
47.53  
16 19 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
46.17  
17 18 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
44.97  
18 11 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
42.80  
19 14 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
41.68  
20 3 Jerzy Rebajn
Leszek Zieliński
4.0
4.0
SL
SL
03461
13422
N
N
33.49  

WYniki turnieju z dnia 28.11.2016r.

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 20 Aleksy Swoboda
Sebastian Heller
7.0
3.0
OP
SL
03525
03194
 
 
61.78 24
2 13 Jerzy Stworzewicz
Zbigniew Mącior
12.0
18.0
SL
OP
07475
03345
N
S
57.24 20
3 22 Jacek Cholewik
Andrzej Starzyk
9.0
5.0
SL
SL
07290
15336
S
S
56.23 16
4 23 Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
4.0
7.0
OP
OP
15120
03529
K
 
55.72 12
5 14 Jerzy Miś
Jerzy Mojżesz
5.0
3.0
SL
SL
03370
03375
S
S
55.39 8
6 16 Wiesław Puchała
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07443
13138
S
N
55.22 5
7 15 Pietro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
 
07279
 
N
53.87 4
  18 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
 
S
53.87 4
9 24 Jerzy Ujma
Michał Wróbel
12.0
4.0
OP
MA
03562
12899
S
 
51.68 3
10 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
51.52 2
11 8 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
50.84 2
12 2 Bogdan Bialik
Janusz Bachrach
2.0
5.0
SL
SL
15974
03033
S
S
50.51 1
13 12 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
50.34  
14 6 Mariusz Podsiadło
Bogusław Mojżesz
7.0
4.0
SL
SL
07440
03374
 
 
49.83  
15 1 Tomasz Kłys
Adam Pietrzak
5.0
9.0
SL
SL
09835
03426
 
N
48.99  
16 10 Adam Kuklewicz
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03295
03379
N
S
47.98  
17 19 Zbigniew Mańdok
Janusz Wardas
5.0
3.0
SL
SL
07369
07424
S
S
46.63  
18 9 Leszek Zieliński
Bolesław Ficek
4.0
0.0
SL
SL
13422
18090
N
N
46.46  
19 5 Jan Pustelnik
Leszek Krzeczek
7.0
7.0
SL
SL
03449
03281
S
N
45.29  
20 17 Janusz Kozula
Marian Gacek
4.0
3.0
SL
SL
07343
03144
N
S
44.95  
21 11 Janusz Buksa
Piotr Kamiński
7.0
5.0
MP
SL
09797
10616
S
S
43.60  
22 7 Tadeusz Zawada
Tadeusz Tkaczyk
1.5
4.0
SL
SL
15338
03551
N
N
42.93  
23 21 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
41.92  
24 3 Jurek Danel
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
 
03461
 
N
37.21  

Wyniki turnieju z dnia 14.11.2016r.

TURNIEJ LOKALNY

 

  

Agnieszka Pietrzyk                       Zdjęcia Michała brak

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 13 Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
4.0
4.0
MA
OP
12899
15120
 
K
41.75 22
2 8 Jerzy Stworzewicz
Jacek Szczerbowski
12.0
7.0
SL
OP
07475
03529
N
 
34.38 17
3 1 Bogusław Mojżesz
Jan Pustelnik
4.0
7.0
SL
SL
03374
03449
 
S
32.13 13
4 11 Jerzy Miś
Janusz Bachrach
5.0
5.0
SL
SL
03370
03033
S
S
27.37 8
5 6 Jacek Cholewik
Andrzej Starzyk
9.0
5.0
SL
SL
07290
15336
S
S
24.87 5
6 7 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
24.38 4
7 14 Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07369
13138
S
N
15.13 3
8 4 Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL
03076
03077
KS
N
13.50 2
9 18 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.0
SL
SL
07422
15974
N
S
7.63 1
10 10 Tomasz Kłys
Adam Pietrzak
5.0
9.0
SL
SL
09835
03426
 
N
1.38  
11 12 Jerzy Ujma
Aleksander Sejud
12.0
9.0
OP
OP
03562
03481
S
 
-4.88  
12 3 Jerzy Rebajn
Jurek Danel
4.0
0.0
SL
SL
03461
 
N
 
-7.38  
13 9 Tadeusz Nędzi
Tomasz Kuś
7.0
7.0
SL
SL
03387
03300
S
S
-9.38  
  2 Roman Mosór
Adam Kuklewicz
4.0
4.0
SL
SL
03379
03295
S
N
-9.38  
15 17 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
-31.12  
16 16 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
-39.75  
17 5 Pietro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
 
07279
 
N
-42.87  
18 15 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
-77.75

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl