Wyniki turnieju z dnia 13.11.2017r.

TURNIEJ LOKALNY

 

 Bogdan Bialik                       Stanisław Waliczek

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 19 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.0
SL
SL
07422
15974
N
S
50.40 19
2 11 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
33.62 15
3 7 Janusz Buksa
Maciej Zarębski
7.0
3.0
MP
SL
09797
03619
S
 
33.50 11
4 14 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
25.75 7
5 2 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
18.88 4
6 12 Jerzy Stworzewicz
Kazimierz Cios
12.0
11.0
SL
SL
07475
03104
N
S
17.90 3
7 15 Jerzy Ujma
Jan Pustelnik
12.0
7.0
OP
SL
03562
03449
S
S
12.63 3
8 5 Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL
13138
07443
N
S
9.03 2
9 17 Bogusław Mojżesz
Leszek Krzeczek
5.0
7.0
SL
SL
03374
03281
 
N
7.63 1
10 8 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
18742
18743
S
 
5.38 1
11 16 Aleksander Fedko
Józef Suchy
0.0
0.0
SL
SL
18516
17608
S
N
-0.75  
12 6 Łukasz Stworzewicz
Piotr Kamiński
1.5
5.0
SL
MP
17383
10616
 
S
-4.47  
13 9 Zdzisław Pędziałek
Marek Żywioł
1.5
1.5
SL
SL
17973
15331
S
S
-7.75  
14 1 Pietro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
18455
07279
 
N
-17.35  
15 10 Tadeusz Tkaczyk
Bolesław Ficek
4.0
0.5
SL
SL
03551
18090
N
N
-18.47  
16 13 Krzysztof Sałaj
Mieczysław Madej
2.0
4.0
SL
SL
15846
08532
 
S
-24.35  
17 18 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
-27.87  
18 3 Jerzy Danel
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
18485
03461
S
N
-42.98  
19 4 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
-49.10  

 

Wyniki GP BSBS z dnia 12.11.2017

  M-ce nr   wk info okr klub wynik % PKL
  1 18 Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
13.0
5.0
 
 
SL  
Drugi Sort Bielsko-Biała
62.62 20
  2 9 Łukasz Stworzewicz
Piotr Kamiński
1.5
5.0
 
SL
MP
  58.09 18
  3 26 Aleksy Swoboda
Maciej Janeczko
7.0
7.0
 
 
SL KONSTANTA Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
57.71 16
  4 30 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
 
SL KONSTANTA Bielsko-Biała 56.25 14
  5 20 Anna Stelmach
Jan Styczyński
 
5.0

SL  
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
55.83 11
  6 31 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.5
0.5
 
SL   55.76 9
  7 2 Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.5
3.0

SL   55.21 7
  8 34 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0

SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.69 5
  9 6 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
 
SL Drugi Sort Bielsko-Biała 54.55 4
  10 33 Ryszard Łazikiewicz
Stefan Osadnik
7.0
9.0

SL   53.58 4
  11 4 Jerzy Ujma
Marek Markowski
12.0
12.0

 
SL
WP
JOCKER Oświęcim
UKB KLEKS Szamotuły
53.40 3
    7 Jerzy Stworzewicz
Maciej Zarębski
12.0
4.0

 
SL Drugi Sort Bielsko-Biała
 
53.40 3
  13 1 Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
 
 
SL JOCKER Oświęcim 53.09 3
  14 5 Mateusz Dominik
Aleksander Drabczyk
1.0
3.0

MP
SL
 
CKS Czeladź
52.40 2
  15 35 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0

 
SL
WP
 
GRICON STARKA Poznań
52.39 2
  16 23 Milan Chyliński
Dariusz Syncerek
2.0
2.0

LD Łódzkie Centrum Floatingu Metalowiec PTC 51.67 2
  17 14 Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
 
 

DS KBS Piast II Lubań 51.00 1
  18 28 Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
1.5
2.0
KJ 
KJ 
SL   49.83 1
  19 10 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.5

SL   49.76  
  20 32 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0

SL Drugi Sort Bielsko-Biała 49.73  
  21 11 Wiktor Pantak
Dominik Caus
2.0
1.5

SL   49.30  
  22 25 Arkadiusz Kowal
Magdalena Lorek
1.0
1.5

KJ 
SL   48.06  
  23 15 Michał Kaleta
Adam Pigulski
3.0
2.5

SL
DS
BUKS MDK MOSM I Bytom
KBS Miłkowice Miłkowice
47.63  
  24 29 Józef Sordyl
Joanna Brede
5.0
5.0

KS 
SL  
Drugi Sort Bielsko-Biała
47.43  
  25 13 Szymon Armata
Maciej Betliński
1.0
0.5

DS KS AZS Wratislavia XIV WR
KBS Miłkowice Miłkowice
46.94  
  26 21 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0

SL   46.18  
  27 8 Stanisław Nowak
Bolesław Ficek
4.0
0.5

SL   46.10  
  28 3 Dominika Ocylok
Joanna Kokot
2.0
2.0
KJ 
KJ 
DS KS AZS Wratislavia XV WR 46.01  
  29 16 Patrycja Krupnik
Ryszard Kiełczewski
1.0
18.0
KJ 
DS
SL
KBS Miłkowice Miłkowice
KONSTANTA Bielsko-Biała
45.73  
  30 24 Wojciech Okuniewski
Julia Grodzka
2.0
2.0

KM 
SL
LU
BUKS MDK MOSM I Bytom
MKBS CEBULARZ Lublin
45.14  
  31 17 Grzegorz Walczewski
Martin Kaleta
1.5
1.0

SL   44.30  
  32 22 Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
0.5
0.5

DS KBS Miłkowice Miłkowice 42.91  
  33 12 Paweł Świątkowski
Maciej Racewicz
0.5
2.0

DS KBS Miłkowice Miłkowice 42.04  
  34 19 Tymoteusz Zaborowski
Barbara Kozłowska
1.0
 

KM 
DS KBS Miłkowice Miłkowice 41.66  
  35 27 Julia Bojanowska
Małgorzata Bielińska
1.0
1.5
KM 
KM 
LD MKS Metalowiec III Łódź 39.89

Ł.Stworzewicz P.Matkowski J.Skwark, B.Mojżesz ,M.Janeczko A.Swoboda

Turniej Przyjaciół Brydża

Zarząd BSBS zaprasza na Otwarty  Turniej Przyjaciól Brydża który zostanie rozegrany jako impreza towarzysząca 16 Młodzieżowemu Festiwalowi Brydza Sportowego w hotelu Orle Gniazdo w niedzielę 12go.11 o godz 10.

Poniedziałkowy turniej 13.11.2017r.

Rozwiewająć dzisiejsze opowieści jutro gramy normalnie jak co poniedziałek:)

Pozdrawiam

Liga Okręgowa

 

  Harmonogram rozgrywek ligi okręgowej -

wszelkie ewentualne uwagi proszę kierować do kol.Janusza Hamryszaka

TABELA

 

1.     Tryton Skoczów(8)                            57,0  pkt.

2.     Geostan Bielsko Biała(4)                 51,0

3.     JKBS Jastrzębie Zdrój(7)                 46,0

4.     Biesy Czechowice Dz.(1)                 39,0

5.     Bosmal Bielsko Biała(6)                  35,0

6.     DinozauryPZ4/9 Libiąż(5)                               35,0

7.     Łukasz Andrychów(3)                       32,0

8.      Beskidy Park Bielsko Biała(9)        16,0

9.     Maskór Żywiec(2)                              14,0

10.   Olimpijczyk U.III.W(10)                     11,0

 

HARMONOGRAM  DO KOŃCA RUNDY ZASADNICZEJ

 

 

III runda  -      18.11.2017

godzina

stół nr 1.

stół nr 2.

stół nr 3.

stół nr 4.

stół nr 5.

8,30

12,00

2-6

2-8

1-4

9-10

5-3

7-3

7-10

6-4

8-9

1-5

 

 

IV runda  -      19.11.2017

godzina

stół nr 1.

stół nr 2.

stół nr 3.

stół nr 4.

stół nr 5.

8,30

12,00

2-10

9-3

8-4

7-5

1-6

 

 

V runda  -  9 lub16.12.2017 

 

godzina

stół nr 1.

stół nr 2.

stół nr 3.

stół nr 4.

stół nr 5.

8,30

12,00

2-4

1-2

1-3

3-10

5-10

4-9

6-9

5-8

7-9

6-7

 

…. – mecze rozegrane

 

MECZE ZALEGŁE:

 

Olimpijczyk- Geostan

Beskidy Park-Dinozaury

Biesy-Tryton

Biesy-JKBS

 

Mecze zaległe należy rozegrać do 16.12.2017 roku

Termin ostatniej rundy utalimy na zjeździe 18 listopada.

          

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl