II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Klasyfikacja Długofalowa

Mistrzowie Polski Środowisk Ubezpieczeniowych 2012

od lewej ;J.Skwark organizator:

2m .J.Poznar PZU 3m.J.Brede Aviva !1mZ.Kulesza PZU Adam Sankowski Prezes PIPUiR

 

II MIstrzostwa Polski
Środowisk Ubezpieczeniowych
Szczyrk,16-18.03.2012r.
Klasyfikacja Długofalowa Środowisk Ubezpieczeniowych

m-ce    nazwiska                 RAZEM   1   2  3
---------------------------------------MAX-IMP-TEAM------
   1  Z Kulesza          7.0 WP      88  37  35   16
       J Poznar            4.0 DS      88  37  35   16
   3  J Brede             4.0 SL      86  18  31   37
   5  M Tyszownicki    7.0 MP      64  26  18   20
      M Lankosz         7.0 MP      64  26  18   20
   7  W Stolarz         0.0 NZ      54  12  22   20
      W Skrzyszowski 7.0 MP      54  12  22   20
   9  P Suchodół       4.0 MA      53  22   6   25
      M Rejchert        0.0 MA      53  22   6   25
  11  M Goss           2.0 PM      44  16  16   12
      A Adamczak     0.0 NZ      44  16  16   12
  13  P Kita            0.0 PM      34   8  14   12
      R Durbacz       0.0 NZ      34   8  14   12
  15  A Sankowski  0.0 NZ      20   4  12    4
      P Sankowski    0.0 NZ      20   4  12    4
  17  H Kopernok    4.0 SL      14   6   8   
      A Kuźnar         0.0 NZ      14   6   8   
  19  B Kania          0.0 NZ       8   2   2    4
      M Kubale         0.0 NZ       8   2   2    4
      
 
II MIstrzostwa Polski
Środowisk Ubezpieczeniowych
Szczyrk,16-18.03.2012r.
Klasyfikacja długofalowa Wszystkich Uczestników

m-ce    nazwiska                 RAZEM   1   2  3
---------------------------------------MAX-IMP-TEAM------
   1  J Skwark          7.0 SL     107  42  40   25
      M Witek          18.0 SL     107  42  40   25
   3  Z Kulesza         7.0 WP      88  37  35   16
      J Poznar          4.0 DS      88  37  35   16
   5  T Kuś             7.0 SL      86  29  20   37
      A Pietrzak        7.0 SL      86  29  20   37
      Ł Brede          12.0 MA      86  18  31   37
      J Brede           4.0 SL      86  18  31   37
   9  M Dusza           2.5 OP      69  14  24   31
      A Pietrzyk        1.5 OP      69  14  24   31
  11  M Tyszownicki     7.0 MP      64  26  18   20
      M Lankosz         7.0 MP      64  26  18   20
  13  K Góra            4.0 SL      58      27   31
      J Sieczkowski     0.0 NZ      58      27   31
  15  W Stolarz         0.0 NZ      54  12  22   20
      W Skrzyszowski    7.0 MP      54  12  22   20
  17  P Suchodół        4.0 MA      53  22   6   25
      M Rejchert        0.0 MA      53  22   6   25
  19  M Goss            2.0 PM      44  16  16   12
      A Adamczak        0.0 NZ      44  16  16   12
  21  M Chodacki        1.0 SL      41  33        8
  22  P Kita            0.0 PM      34   8  14   12
      R Durbacz         0.0 NZ      34   8  14   12
  24  P Szarowski       1.0 SL      33  33       
  25  M Klichowicz      2.0 LD      28  10  10    8
      K Jachymski       2.0 LD      28  10  10    8
  27  E Twardowska        1.5 SL        25         25
  28  J Rebajn          2.5 SL      24  24       
      L Zieliński       0.0 SL      24  24       
  30  L Jaworski        7.0 SL      20       4   16
      M Madej           2.5 SL      20       4   16
      M Mendrek         0.0 SL      20  20       
      A Sankowski       0.0 NZ      20   4  12    4
      P Sankowski       0.0 NZ      20   4  12    4
      K Sztajnert       2.5 SL      20  20      
  36  K Parcia            2.0 SL        16         16
  37  H Kopernok        4.0 SL      14   6   8   
      A Kuźnar          0.0 NZ      14   6   8   
  39  B Kania           0.0 NZ       8   2   2    4
      M Kubale          0.0 NZ       8   2   2    4
      M Płaska            1.0 SL         8          8

Czytaj więcej: II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Klasyfikacja Długofalowa

II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Turniej Par na Impy

II MISTRZOSTWA POLSKI
ŚRODOWISK UBEZPIECZENIOWYCH
TURNIEJ PAR CAVENDISH UŚREDNIONY

M-CE NR                                          +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
  1   1 Jerzy Skwark         7.0 SL  03497             52.86  21  40
        Marek Witek         18.0 SL  07431    
  2   4 Zdzisław Kulesza     7.0 WP  02310 S           36.43  16  35
        Jerzy Poznar         4.0 DS  01576    
  3   5 Łukasz Brede        12.0 MA  04109             32.57   11  31
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
  4  11 Jarosław Sieczkowski 0.0 NZ                    25.00   6  27
        Krzysztof Góra       4.0 SL  02650    
  5  10 Marek Dusza          2.5 OP  15119             21.57   4  24
        Agnieszka Pietrzyk   1.5 OP  15120 K  
  6   6 Wojciech Stolarz     0.0 NZ                    13.14   3  22
        Wiesław Skrzyszowski 7.0 MP  07538 S  
  7  14 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S           10.29   2  20
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
  8  15 Magdalena Lankosz    7.0 MP  02720 KS           8.71   1  18
        Maciej Tyszownicki   7.0 MP  02825 S  
  9  13 Marcin Goss          2.0 PM                     4.86      16
        Arkadiusz Adamczak   0.0 NZ           
 10   7 Rafał Durbacz        0.0 NZ                    -2.29      14
        Przemysław Kita      0.0 PM  15775    

 11   8 Adam Sankowski       0.0 NZ                   -11.14      12
        Paweł Sankowski      0.0 NZ           
 12   2 Krzysztof Jachymski  2.0 LD        J          -16.57      10
        Michał Klichowicz    2.0 LD        J  
 13   9 Andrzej Kuźnar       0.0 NZ                   -27.00       8
        Henryk Kopernok      4.0 SL  03256    
 14  12 Magdalena Rejchert   0.0 MA  13160 K          -39.14       6
        Piotr Suchodół       4.0 MA  08948    
 15   3 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            -48.86       4
        Mieczysław Madej     2.5 SL  08532    
 16  16 Marcin Kubale        0.0 NZ                   -60.43       2
        Bartek Kania         0.0 NZ           
                           -----
                 Suma WK = 118.5

II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Turniej Teamów

WYNIKI TEAMY
WYNIKI PO RUNDZIE NR 7
                                                                 VP
MIEJSCE                      1   2   3   4   5   6   7 impy   +/-   RAZEM             PKL
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1   8 HOTAVIVA            12  14  13  20  20   7  17 +111  -1.0 = 102.0      21
  2   6 ZOŁZA               12  20   6  14  19  13  17  +88            = 101.0      11
  3   3 MAGDA - MU           8  11   7  17  20   9  11  +50           =  83.0       4
  4   2 WARTA SA             5   6  19   6   8  11  20  +22            =  75.0       2
  5   1 PZU I PRZYJACIELE    8   9  20  16  12   2   3   +4         =  70.0
  6   4 ATENA                9  18   1   0   1  18   9  -40                 =  56.0
  7   7 WYSOKIE BLOTKI      15   2  14   4   0   7   3  -81          =  45.0
  8   5 RAZEM PO ZDROWIE    11   0   0   3   0  13   0 -154       =  27.0

Czytaj więcej: II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Turniej Teamów

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl