Wyniki turnieju z dnia 21.05.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

  

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 5 Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SL
SL
12474
03497
S
S
58.58 21
2 11 Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
7.0
9.0
SL
SL
03387
03426
S
N
56.73 17
3 12 Joanna Brede
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
09794
13138
KS
N
56.08 14
4 19 Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
4.0
2.0
SL
SL
08532
15846
S
 
55.53 10
5 14 Jan Szybalski
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03526
03379
S
S
55.42 7
6 21 Jerzy Ujma
Aleksander Sejud
12.0
9.0
SL
OP
03562
03481
S
S
55.13 4
7 3 Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
0.5
4.0
SL
SL
18455
03461
 
N
54.94 4
8 10 Zbigniew Mańdok
Tadeusz Szendzielarz
5.0
5.0
SL
SL
07369
07421
S
S
53.22 3
9 7 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
52.93 3
10 8 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
52.31 2
11 22 Mateusz Dominik
Bogdan Bialik
1.0
2.5
MP
SL
14626
15974
J
S
52.11 1
12 6 Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
5.0
7.0
SL
SL
03374
07440
 
 
51.29 1
13 18 Tadeusz Dudziak
Janusz Wardas
4.0
3.0
SL
SL
07144
07424
N
S
51.04  
14 20 Jerzy Mojżesz
Bożena Budzyn
3.0
7.0
SL
SL
03375
03076
S
KS
49.07  
15 4 Jerzy Stworzewicz
Aleksy Swoboda
12.0
7.0
SL
SL
07475
03525
N
 
48.77  
16 16 Janusz Kozula
Marian Gacek
4.0
3.0
SL
SL
07343
03144
N
S
48.48  
17 23 Zdzisław Pędziałek
Zdzisław Gawron
1.5
0.0
SL
SL
17973
 
S
 
47.20  
18 1 Łukasz Stworzewicz
Jerzy Danel
1.5
0.0
SL
SL
17383
18485
 
S
45.70  
19 17 Tadeusz Tkaczyk
Stanisław Waliczek
4.0
3.0
SL
SL
03551
07422
N
N
44.93  
20 9 Leszek Zieliński
Marian Pająk
4.0
0.0
SL
SL
13422
17208
N
S
44.22  
21 13 Tadeusz Zawada
Bolesław Ficek
1.5
0.5
SL
SL
15338
18090
N
N
44.08  
22 2 Grzegorz Jura
Tomasz Kuś
0.0
7.0
SL
SL
 
03300
 
S
43.32  
23 15 Aleksander Fedko
Józef Suchy
0.0
0.0
SL
SL
18516
17608
S
N
39.44  

 

Turniej o Puchar Prezesa KSM

 

    Zapraszamy na Turniej o Puchar Prezesa Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 9 czerwca o godzinie 10:00. W trakcie turnieju nastąpi podsumowanie rozgrywek Ligi Okręgowej. 

      Turniej odbędzie się w hotelu Beskidy Park. Po zakończeniu organizatorzy zapraszają na festyn spółdzielczy na Osiedlu Karpackim.

Konstanta wygrywa w Koszycach

 

  Rozegrany w dniach 11-12.05.2018r w Koszycach turniej teamów wygali zawodnicy naszego stowarzyszenia  grający w ekstraklasowej drużynie Konstanta Bielsko-Biała wraz z gościnnie występującym Maćkiem Janeczko z drużyny Joker Oświęcim.

                             .

Stoją od lewej:V.Belcak -organizator A.Bakalarz,M.Chodacki,J.Skwark,M.Janeczko, M.Blat  brak J.Michałka

Wyniki turnieju z dnia 14.05.2018r.

 

 

kliknij na numer pary, aby obejrzeć historię

m-ce para wk okręg klub wynik % PKL
1 6 Tomasz Kuś 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 59.68 16
Adam Pietrzak 9.0 SINGLETON ŚLĄSK
2 11 Jan Pustelnik 7.0 SL MASKÓR Żywiec 58.88 13
Tomasz Kłys 5.0 WP GRICON STARKA Poznań
3 8 Roman Mosór 4.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 58.83 9
Jan Szybalski 4.0
4 18 Józef Sordyl 5.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 58.26 6
Zbigniew Mańdok 5.0  
5 7 Jerzy Stworzewicz 12.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 57.31 3
Maciej Zarębski 4.0 Łukasz Andrychów
6 14 Janusz Kozula 4.0 SL   56.42 3
Marian Gacek 3.0
7 5 Zdzisław Pędziałek 1.5 SL DINOZAURY PZ4/9 55.52 2
Kazimierz Gawron      
8 15 Bogdan Bialik 2.5 SL Geostan Bielsko-Biała 53.95 2
Mateusz Dominik 1.5 MP Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
9 1 Adrian Bakalarz 7.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała 53.11 1
Jerzy Ujma 12.0 JOCKER Oświęcim
10 9 Krzysztof Sałaj 2.5 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 52.94  
Mieczysław Madej 4.0
11 16 Andrzej Kocurek 1.0 SL Geostan Bielsko-Biała 49.45  
Tomasz Kocurek 0.5
12 4 Jerzy Miś 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 48.96  
Krzysztof Gacek 3.0
13 3 Pietro Vinci 1.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 47.04  
Jerzy Rebajn 4.0
14 13 Łukasz Stworzewicz 2.0 SL Łukasz Andrychów 42.71  
Piotr Kamiński 5.0
15 12 Marian Pająk   SL   41.95  
Leszek Zieliński 4.0 UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
16 17 Tadeusz Zawada 1.5 SL BESKIDY PARK 38.66  
Bolesław Ficek 0.5
17 2 Jolanta Trojanowska   SL UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała 33.31  
Maria Kobyniewicz  
18 10 Józef Suchy   SL   33.02  
Aleksander Fedko   UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała

 

Wyniki turnieju z dnia 07.05.2018r.

 
 
m-ce para wk okręg klub +/- wynik % PKL
1 13 Marek Blat 11.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała   70.45 19
Jerzy Skwark 13.0
2 21 Jan Pustelnik 7.0 SL MASKÓR Żywiec   64.55 16
Tomasz Kłys 5.0 WP GRICON STARKA Poznań
3 9 Adam Pietrzak 9.0 SL SINGLETON ŚLĄSK   64.39 12
Grzegorz Jura      
4 1 Maciej Zarębski 4.0 SL Łukasz Andrychów   64.09 9
Jerzy Stworzewicz 12.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
5 7 Bogusław Mojżesz 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała   56.06 6
Leszek Krzeczek 7.0
  15 Jerzy Ujma 12.0 SL JOCKER Oświęcim   56.06 4
Aleksander Sejud 9.0 OP JKBS Jastrzębie Zdrój
7 17 Mieczysław Madej 4.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice   53.48 3
Wiesław Puchała 5.0
8 22 Józef Sordyl 5.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice   52.88 3
Zbigniew Mańdok 5.0  
9 5 Andrzej Starzyk 5.0 SL Łukasz Andrychów   52.58 2
Piotr Kamiński 5.0
  14 Tadeusz Nędzi 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE   52.58 2
Tomasz Kuś 7.0
11 3 Pietro Vinci 1.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała   49.55 1
Jerzy Rebajn 4.0
12 20 Bożena Budzyn 7.0 SL     48.33  
Jerzy Mojżesz 3.0
13 6 Bolesław Ficek 0.5 SL BESKIDY PARK   48.18  
Tadeusz Zawada 1.5
14 11 Kazimierz Anaszko 3.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała   47.58  
Łukasz Stworzewicz 2.0 Łukasz Andrychów
15 12 Marian Pająk   SL     46.21  
Leszek Zieliński 4.0 UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
16 16 Jan Szybalski 4.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała   45.30  
Roman Mosór 4.0
17 10 Andrzej Kocurek 1.0 SL Geostan Bielsko-Biała   43.64  
Tomasz Kocurek 0.5
18 18 Bogdan Bialik 2.5 SL Geostan Bielsko-Biała -0.30 41.52  
Mateusz Dominik 1.5 MP Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
19 8 Jadwiga Wysocka 1.0 SL BESKIDY PARK   38.64  
Stanisław Waliczek 3.0 Geostan Bielsko-Biała
20 2 Jerzy Danel 0.5 SL BOSMAL Bielsko-Biała   38.03  
Seweryn Bumbar 3.0 BIESY Czechowice-Dziedzice
21 19 Józef Suchy   SL     36.67  
Aleksander Fedko   UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
22 4 Jolanta Trojanowska   SL UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała   28.94  
Maria Kobyniewicz  

 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl