Wyniki turnieju z dnia 27.11.2017r.

TURNIEJ LOKALNY

 

Jan Pustelnik                       Stanisłąw Kulka

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 23 Stanisław Kulka
Jan Pustelnik
0.0
7.0
SL
SL
 
03449
 
S
36.40 18
2 10 Bogusław Mojżesz
Jerzy Mojżesz
5.0
3.0
SL
SL
03374
03375
 
S
34.86 15
3 13 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.0
SL
SL
07422
15974
N
S
34.79 12
4 24 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
26.07 9
5 15 Jerzy Stworzewicz
Łukasz Stworzewicz
12.0
1.5
SL
SL
07475
17383
N
 
25.98 6
6 7 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
18742
18743
S
 
23.52 4
7 5 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
21.71 3
8 2 Pietro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
18455
07279
 
N
20.05 3
9 1 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
18.82 2
10 19 Wiesław Puchała
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07443
13138
S
N
18.14 2
11 16 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
13.24 1
12 18 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
4.28 1
13 8 Jerzy Skwark
Jerzy Ujma
13.0
12.0
SL
OP
03497
03562
 
S
3.18  
14 11 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
0.60  
15 14 Wacław Tomasz
Henryk Płonka
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
-0.78  
16 4 Mieczysław Wydra
Andrzej Kubica
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
-10.12  
17 9 Tadeusz Tkaczyk
Mateusz Dominik
4.0
1.0
SL
MP
03551
14626
N
J
-10.30  
18 22 Mariusz Bakalarski
Leszek Zieliński
1.5
4.0
SL
SL
13992
13422
 
N
-12.72  
19 12 Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz
4.0
5.0
SL
SL
07144
07421
S
S
-13.07  
20 3 Jerzy Rebajn
Jerzy Danel
4.0
0.0
SL
SL
03461
18485
N
S
-29.11  
21 21 Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
4.0
2.0
SL
SL
08532
15846
S
 
-30.63  
22 6 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
-38.07  
23 20 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
-53.73  
24 17 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
-85.09  

 

Turniej 27.11.2017

Dzisiaj jeszcze bez pierniczków.

Wybaczcie.

Drobne problemy techniczne.

Wyniki turnieju z dnia 13.11.2017r.

TURNIEJ LOKALNY

 

 Bogdan Bialik                       Stanisław Waliczek

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 19 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.0
SL
SL
07422
15974
N
S
50.40 19
2 11 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
33.62 15
3 7 Janusz Buksa
Maciej Zarębski
7.0
3.0
MP
SL
09797
03619
S
 
33.50 11
4 14 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
25.75 7
5 2 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
18.88 4
6 12 Jerzy Stworzewicz
Kazimierz Cios
12.0
11.0
SL
SL
07475
03104
N
S
17.90 3
7 15 Jerzy Ujma
Jan Pustelnik
12.0
7.0
OP
SL
03562
03449
S
S
12.63 3
8 5 Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL
13138
07443
N
S
9.03 2
9 17 Bogusław Mojżesz
Leszek Krzeczek
5.0
7.0
SL
SL
03374
03281
 
N
7.63 1
10 8 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
18742
18743
S
 
5.38 1
11 16 Aleksander Fedko
Józef Suchy
0.0
0.0
SL
SL
18516
17608
S
N
-0.75  
12 6 Łukasz Stworzewicz
Piotr Kamiński
1.5
5.0
SL
MP
17383
10616
 
S
-4.47  
13 9 Zdzisław Pędziałek
Marek Żywioł
1.5
1.5
SL
SL
17973
15331
S
S
-7.75  
14 1 Pietro Vinci
Kazimierz Anaszko
0.0
3.0
SL
SL
18455
07279
 
N
-17.35  
15 10 Tadeusz Tkaczyk
Bolesław Ficek
4.0
0.5
SL
SL
03551
18090
N
N
-18.47  
16 13 Krzysztof Sałaj
Mieczysław Madej
2.0
4.0
SL
SL
15846
08532
 
S
-24.35  
17 18 Jadwiga Mysłowska
Jadwiga Wysocka
1.0
1.0
SL
SL
17607
17606
KS
KS
-27.87  
18 3 Jerzy Danel
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
18485
03461
S
N
-42.98  
19 4 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
-49.10  

 

Wyniki turnieju z dnia 20.11.2017r.

TURNIEJ LOKALNY

 

    Maciej Zarębski                   Jan Pustelnik

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 20 Jan Pustelnik
Maciej Zarębski
7.0
3.0
SL
SL
03449
03619
S
 
61.68 21
2 1 Jerzy Stworzewicz
Aleksy Swoboda
12.0
7.0
SL
SL
07475
03525
N
 
57.98 17
3 21 Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
OP
OP
03481
03562
 
S
57.75 14
4 17 Mariusz Podsiadło
Bogusław Mojżesz
7.0
5.0
SL
SL
07440
03374
 
 
57.43 10
5 4 Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
11.0
SL
SL
03281
03104
N
S
57.13 6
6 15 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
 
S
56.57 4
7 14 Janusz Bachrach
Jerzy Miś
5.0
5.0
SL
SL
03033
03370
N
S
53.45 4
8 6 Joanna Brede
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
09794
13138
KS
N
52.70 3
9 5 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.0
SL
SL
07422
15974
N
S
52.12 2
10 19 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
51.78 2
11 12 Adam Pietrzak
Grzegorz Jura
9.0
0.0
SL
SL
03426
 
N
 
50.07 1
12 7 Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
OP
OP
03434
03529
 
 
50.05  
13 16 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.0
0.0
SL
SL
18742
18743
S
 
48.88  
14 13 Kazimierz Anaszko
Pietro Vinci
3.0
0.0
SL
SL
07279
18455
N
 
48.07  
15 8 Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
4.0
2.0
SL
SL
08532
15846
S
 
46.37  
16 22 Janusz Hamryszak
Bolesław Ficek
1.5
0.5
SL
SL
16435
18090
S
N
46.27  
17 11 Piotr Kamiński
Łukasz Stworzewicz
5.0
1.5
MP
SL
10616
17383
S
 
45.72  
18 2 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
45.63  
19 10 Bartłomiej Sarecki
Piotr Pawełek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
41.93  
20 3 Marian Pająk
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
17208
03461
S
N
40.23  
21 9 Marian Gacek
Janusz Kozula
3.0
4.0
SL
SL
03144
07343
S
N
39.62  
22 18 Marek Żywioł
Zdzisław Pędziałek
1.5
1.5
SL
SL
15331
17973
S
S
38.57  

 

Wyniki GP BSBS z dnia 12.11.2017

  M-ce nr   wk info okr klub wynik % PKL
  1 18 Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
13.0
5.0
 
 
SL  
Drugi Sort Bielsko-Biała
62.62 20
  2 9 Łukasz Stworzewicz
Piotr Kamiński
1.5
5.0
 
SL
MP
  58.09 18
  3 26 Aleksy Swoboda
Maciej Janeczko
7.0
7.0
 
 
SL KONSTANTA Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
57.71 16
  4 30 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
 
SL KONSTANTA Bielsko-Biała 56.25 14
  5 20 Anna Stelmach
Jan Styczyński
 
5.0

SL  
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
55.83 11
  6 31 Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.5
0.5
 
SL   55.76 9
  7 2 Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.5
3.0

SL   55.21 7
  8 34 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0

SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.69 5
  9 6 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
 
SL Drugi Sort Bielsko-Biała 54.55 4
  10 33 Ryszard Łazikiewicz
Stefan Osadnik
7.0
9.0

SL   53.58 4
  11 4 Jerzy Ujma
Marek Markowski
12.0
12.0

 
SL
WP
JOCKER Oświęcim
UKB KLEKS Szamotuły
53.40 3
    7 Jerzy Stworzewicz
Maciej Zarębski
12.0
4.0

 
SL Drugi Sort Bielsko-Biała
 
53.40 3
  13 1 Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
 
 
SL JOCKER Oświęcim 53.09 3
  14 5 Mateusz Dominik
Aleksander Drabczyk
1.0
3.0

MP
SL
 
CKS Czeladź
52.40 2
  15 35 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0

 
SL
WP
 
GRICON STARKA Poznań
52.39 2
  16 23 Milan Chyliński
Dariusz Syncerek
2.0
2.0

LD Łódzkie Centrum Floatingu Metalowiec PTC 51.67 2
  17 14 Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
 
 

DS KBS Piast II Lubań 51.00 1
  18 28 Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
1.5
2.0
KJ 
KJ 
SL   49.83 1
  19 10 Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.5

SL   49.76  
  20 32 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0

SL Drugi Sort Bielsko-Biała 49.73  
  21 11 Wiktor Pantak
Dominik Caus
2.0
1.5

SL   49.30  
  22 25 Arkadiusz Kowal
Magdalena Lorek
1.0
1.5

KJ 
SL   48.06  
  23 15 Michał Kaleta
Adam Pigulski
3.0
2.5

SL
DS
BUKS MDK MOSM I Bytom
KBS Miłkowice Miłkowice
47.63  
  24 29 Józef Sordyl
Joanna Brede
5.0
5.0

KS 
SL  
Drugi Sort Bielsko-Biała
47.43  
  25 13 Szymon Armata
Maciej Betliński
1.0
0.5

DS KS AZS Wratislavia XIV WR
KBS Miłkowice Miłkowice
46.94  
  26 21 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0

SL   46.18  
  27 8 Stanisław Nowak
Bolesław Ficek
4.0
0.5

SL   46.10  
  28 3 Dominika Ocylok
Joanna Kokot
2.0
2.0
KJ 
KJ 
DS KS AZS Wratislavia XV WR 46.01  
  29 16 Patrycja Krupnik
Ryszard Kiełczewski
1.0
18.0
KJ 
DS
SL
KBS Miłkowice Miłkowice
KONSTANTA Bielsko-Biała
45.73  
  30 24 Wojciech Okuniewski
Julia Grodzka
2.0
2.0

KM 
SL
LU
BUKS MDK MOSM I Bytom
MKBS CEBULARZ Lublin
45.14  
  31 17 Grzegorz Walczewski
Martin Kaleta
1.5
1.0

SL   44.30  
  32 22 Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
0.5
0.5

DS KBS Miłkowice Miłkowice 42.91  
  33 12 Paweł Świątkowski
Maciej Racewicz
0.5
2.0

DS KBS Miłkowice Miłkowice 42.04  
  34 19 Tymoteusz Zaborowski
Barbara Kozłowska
1.0
 

KM 
DS KBS Miłkowice Miłkowice 41.66  
  35 27 Julia Bojanowska
Małgorzata Bielińska
1.0
1.5
KM 
KM 
LD MKS Metalowiec III Łódź 39.89

Ł.Stworzewicz P.Matkowski J.Skwark, B.Mojżesz ,M.Janeczko A.Swoboda

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl