Pierwszy turniej z cyklu GP BSBS 2018

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl turniejów GP BSBS.

Pierwszy turniej już w poniedziałek 29.01 o godzinie 17.00 W Hotelu Beskidy Park przy ul. Armii Krajowej 316

Zapraszamy:)

Wyniki turnieju z dnia 22.01.2018r.

 

 

 

 

1 4 Kazimierz Cios 11.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 66.99
Leszek Krzeczek 7.0
2 11 Joanna Brede 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 63.14
Kazimierz Lichawski 11.0
3 20 Jerzy Ujma 12.0 SL JOCKER Oświęcim 60.42
Adam Pietrzak 9.0  
4 17 Zbigniew Mańdok 5.0 SL   57.69
Józef Sordyl 5.0
5 10 Aleksy Swoboda 7.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała 57.37
Sebastian Heller 3.0  
6 7 Agnieszka Pietrzyk 5.0 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 56.09
Ireneusz Wędołowski 2.0  
7 2 Krzysztof Gacek 3.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 55.93
Jerzy Miś 5.0
8 22 Andrzej Kocurek 0.5 SL   55.77
Andrzej Kocurek 0.5
9 26 Agata Szatan 2.0 SL   55.29
Dariusz Szatan 2.0
10 12 Tadeusz Dudziak 4.0 SL   54.17
Tadeusz Szendzielarz 5.0
11 1 Andrzej Starzyk 5.0 MP Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 54.01
Leonardo Magrini      
12 27 Maciej Zarębski 4.0 SL   53.04
Tomasz Kadłubicki 3.0
13 19 Beata Madej 2.5 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 51.44
Jarosław Sieczkowski 5.0
14 16 Bolesław Ficek 0.5 SL   50.80
Tadeusz Tkaczyk 4.0
15 23 Krzysztof Sałaj 2.0 SL   50.48
Mieczysław Madej 4.0
16 25 Janusz Hamryszak 1.5 SL   48.88
Tadeusz Owczarz 3.0
17 24 Bogdan Bialik 2.5 SL   48.24
Stanisław Waliczek 3.0
18 9 Pietro Vinci 0.5 SL   48.08
Kazimierz Anaszko 3.0
19 14 Mateusz Dominik 1.0 MP Just Bridge 2 AZS AGH Kraków 47.44
Jarosław Szymla 1.0
20 15 Jan Pustelnik 7.0 SL   46.47
Bogusław Mojżesz 5.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
21 6 Marian Gacek 3.0 SL   45.67
Janusz Kozula 4.0
22 13 Tomasz Kuś 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 45.51
Tadeusz Nędzi 7.0
23 5 Jan Szybalski 4.0 SL   43.59
Roman Mosór 4.0
24 21 Józef Suchy   SL   40.22
Aleksander Fedko  
25 28 Tomasz Wacław       37.66
Andrzej Wiśniowski 1.0 SL
26 8 Marian Pająk   SL   36.38
Tadeusz Zawada 1.5
27 3 Jerzy Rebajn 4.0 SL   34.62
Jerzy Danel  
  18 Jadwiga Mysłowska 1.0 SL   34.62
Jadwiga Wysocka 1.0

 

Kadra Krajowa 2018

 

 Trzydniowe rozgrywki Kadry Krajowej o awans do Kadry Mistrzowskiej w dniach 12-14 stycznia 2018 zakończyły się sukcesem naszych par.

Adrian Bakalarz wspólnie z Jackiem Szczerbowskim, grając w Krakowie, wygrali ogólnoplską klasyfikację i awansowali do następnego szczebla rozgrywek.

Awans uzyskała również para Kazimierz Cios - Kazimierz Lichawski, zajmując trzecie miejsce w rozgrywkach Kadr Krajowej seniorów.

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Dzisiejszy turniej 22.01.2018

Przypominam, że dzisiaj zgodnie z komunikatem na osttanim turnieju gramy jednak turniej w systemie pajączka więc nie barometrem. Mnie nie będzie a za turniej jest odpowiedzialny JKBS Jastrzębie.

Wyniki turnieju z dnia 15.01.2018r.

 
L
m-ce para wk okręg klub wynik %
1 13 Kazimierz Cios 11.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 66.20
Leszek Krzeczek 7.0
2 1 Maciej Zarębski 4.0 SL Łukasz Andrychów 63.66
Jerzy Stworzewicz 12.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
3 9 Mateusz Dominik 1.0 MP Just Bridge 2 AZS AGH Kraków 57.64
Jerzy Skwark 13.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała
4 6 Tadeusz Kois 2.0 SL JKBS II Jastrzębie-Zdrój 56.48
Artur Głowacki 2.0 OP JKBS Jastrzębie Zdrój
5 3 Jan Szybalski 4.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 56.25
Roman Mosór 4.0
6 12 Adam Pietrzak 9.0 SL SINGLETON ŚLĄSK 52.55
Jerzy Ujma 12.0 JOCKER Oświęcim
7 7 Jadwiga Mysłowska 1.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 52.08
Mariusz Bakalarski 2.0
8 11 Agnieszka Pietrzyk 5.0 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 50.69
Ireneusz Wędołowski 2.0  
9 17 Joanna Brede 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 50.46
Kazimierz Lichawski 11.0
10 20 Beata Madej 2.5 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 50.23
Jacek Szczerbowski 7.0 SL JOCKER Oświęcim
11 8 Bogusław Mojżesz 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 49.77
Jan Pustelnik 7.0 MASKÓR Żywiec
12 5 Kazimierz Anaszko 3.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 49.54
Pietro Vinci 0.5
13 18 Andrzej Kocurek 0.5 SL Geostan Bielsko-Biała 49.07
Tomasz Kocurek 0.5
14 19 Bogdan Bialik 2.5 SL Geostan Bielsko-Biała 46.76
Stanisław Waliczek 3.0
15 10 Bogdan Macierzyński 2.0 SL MASKÓR Żywiec 44.91
Bogusław Biel 2.0
16 4 Marian Pająk   SL   44.68
Tadeusz Zawada 1.5 BESKIDY PARK
17 15 Tomasz Kuś 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 44.21
Tadeusz Nędzi 7.0
18 16 Józef Sordyl 5.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 43.06
Wiesław Puchała 5.0
19 14 Tomasz Kadłubicki 3.0 SL Łukasz Andrychów 36.81
Łukasz Stworzewicz 1.5
20 2 Leszek Zieliński 4.0 SL UTW Olimpijczyk Bielsko-Biała 34.95

 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl