Wyniki turnieju indywidualnego z 03.05.2018r.

URNIEJ INDYWIDUALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 16 Adam Pietrzak 9.0 SL 03426 N 63.13 19
2 36 Mateusz Dominik 1.0 MP 14626 J 61.77 17
3 3 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S 61.30 16
4 37 Krzysztof Sałaj 2.0 SL 15846   60.29 14
5 31 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 07144 N 59.79 12
6 6 Jerzy Ujma 12.0 SL 03562 S 58.15 11
7 32 Bogdan Bialik 2.5 SL 15974 S 56.76 9
8 25 Tadeusz Szendzielarz 5.0 SL 07421 S 56.37 7
9 12 Krzysztof Góra 7.0 OP 02650   55.38 6
10 42 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S 54.93 4
11 35 Józef Sordyl 5.0 SL 13138 N 54.85 4
12 29 Zbigniew Mańdok 5.0 SL 07369 S 54.80 4
13 8 Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N 54.28 3
14 17 Tadeusz Owczarz 3.0 SL 09872 N 54.24 3
15 28 Bolesław Ficek 0.5 SL 18090 N 52.97 3
16 9 Jerzy Rebajn 4.0 SL 03461 N 52.84 3
17 13 Agnieszka Pietrzyk 5.0 OP 15120 K 51.58 2
18 20 Janusz Kozula 4.0 SL 07343 N 50.82 2
19 18 Łukasz Stworzewicz 1.5 SL 17383   50.80 2
20 40 Kazimierz Lichawski 11.0 SL 07346 S 50.35 1
21 44 Adrian Bakalarz 7.0 SL 07271   50.27 1
22 34 Tomasz Wacław 0.0 SL     49.77 1
23 39 Joanna Brede 5.0 SL 09794 KS 49.73  
24 15 Marian Pająk 0.0 SL 17208 S 49.69  
25 4 Janusz Hamryszak 1.5 SL 16435 S 49.68  
26 33 Jerzy Lamirowski 0.5 SL 13414 S 49.60  
27 27 Tadeusz Tkaczyk 4.0 SL 03551 N 49.08  
28 7 Kazimierz Anaszko 3.0 SL 07279 N 48.73  
29 22 Kazimierz Róg 9.0 SL 03472 S 48.62  
30 1 Jerzy Stworzewicz 12.0 SL 07475 N 48.07  
31 19 Piotr Kamiński 5.0 SL 10616 S 47.65  
32 41 Jadwiga Mysłowska 1.0 SL 17607 KS 47.54  
33 5 Jerzy Danel 0.0 SL 18485 S 46.99  
34 14 Tadeusz Zawada 1.5 SL 15338 N 46.42  
35 23 Józef Suchy 0.0 SL 17608 N 46.26  
36 26 Maciej Zarębski 4.0 SL 03619   45.69  
37 30 Jadwiga Wysocka 1.0 SL 17606 KS 45.15  
38 43 Jerzy Miś 5.0 SL 03370 S 44.10  
39 24 Aleksander Fedko 0.0 SL 18516 S 43.76  
40 38 Pietro Vinci 0.5 SL 18455   41.99  
41 10 Leszek Zieliński 4.0 SL 13422 N 40.07  
42 2 Stanisław Waliczek 3.0 SL 07422 N 39.88  
43 21 Henryk Płonka 0.0 SL     39.05  

 

Plan turniejów na marzec 2018

5 marca -  turniej indywidualny w ramach GP BSBS.

12 marca - turniej na impy, barometr.

19 marca -  turniej GP BSBS, barometr na maksy.

26 marca - turniej na maksy, Pajączek.

Wyniki turnieju z dnia 19.02.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

 

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 4 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
S
S
65.35 20
2 14 Jan Szybalski
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03526
03379
S
S
58.76 17
3 11 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
58.51 14
4 22 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
56.14 11
5 17 Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL
03426
03387
N
S
55.02 9
6 7 Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
17664
16272
S
 
53.66 6
7 19 Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
1.5
3.0
SL
SL
16435
09872
S
N
53.43 4
8 2 Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SL
SL
03300
13138
S
N
51.90 4
9 21 Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
5.0
7.0
SL
SL
03374
07440
 
 
51.60 3
10 24 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
51.49 3
11 5 Tadeusz Zawada
Marian Pająk
1.5
0.0
SL
SL
15338
17208
N
S
50.67 2
12 27 Pietro Vinci
Tadeusz Tkaczyk
0.5
4.0
SL
SL
18455
03551
 
N
50.30 2
13 6 Wiesław Smaza
Jerzy Lamirowski
7.0
0.5
SL
SL
03502
13414
S
S
49.85 1
14 18 Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.0
1.5
MP
MP
14626
17911
J
J
49.29 1
15 9 Janusz Kozula
Marian Gacek
4.0
3.0
SL
SL
07343
03144
N
S
49.23  
16 26 Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz
4.0
5.0
SL
SL
07144
07421
N
S
49.19  
17 23 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
49.10  
18 16 Jerzy Stworzewicz
Jerzy Ujma
12.0
12.0
SL
SL
07475
03562
N
S
48.79  
19 8 Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
3.0
SL
SL
15974
07422
S
N
48.26  
20 15 Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
K
47.60  
21 3 Bolesław Ficek
Jerzy Rebajn
0.5
4.0
SL
SL
18090
03461
N
N
47.58  
22 20 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
46.94  
23 25 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL
03033
07369
N
S
45.52  
24 12 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
44.97  
25 1 Tomasz Wacław
Henryk Płonka
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
44.39  
26 10 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
41.05  
27 13 Łukasz Stworzewicz
Jerzy Danel
1.5
0.0
SL
SL
17383
18485
 
S
40.39  

 

Wyniki turnieju z dnia 26.02.2018

 

 

 

m-ce para wk okręg klub wynik % PKL
1 16 Joanna Brede 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 65.97 20
Kazimierz Lichawski 11.0
2 4 Jerzy Skwark 13.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała 64.81 16
Bogusław Mojżesz 5.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
3 20 Józef Sordyl 5.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 59.72 12
Zbigniew Mańdok 5.0  
4 6 Tadeusz Dudziak 4.0 SL   56.71 8
Tadeusz Szendzielarz 5.0
5 5 Jerzy Stworzewicz 12.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 55.32 4
Maciej Zarębski 4.0 Łukasz Andrychów
6 14 Janusz Kozula 4.0 SL   54.63 4
Marian Gacek 3.0
7 18 Andrzej Kocurek 0.5 SL Geostan Bielsko-Biała 52.55 3
Tomasz Kocurek 0.5
8 11 Agnieszka Pietrzyk 5.0 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 51.39 2
Krzysztof Góra 7.0
9 7 Łukasz Stworzewicz 1.5 SL Łukasz Andrychów 50.93 2
Jerzy Danel   BOSMAL Bielsko-Biała
10 3 Pietro Vinci 0.5 SL BOSMAL Bielsko-Biała 49.77 1
Jerzy Rebajn 4.0
11 8 Piotr Kamiński 5.0 SL Łukasz Andrychów 46.99  
Andrzej Cholewa 5.0
12 19 Kazimierz Cios 11.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 46.76  
Leszek Krzeczek 7.0
13 10 Artur Głowacki 2.0 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 46.30  
Tadeusz Kois 2.0 SL JKBS II Jastrzębie-Zdrój
14 15 Agata Szatan 2.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 46.06  
Dariusz Szatan 2.0
15 2 Adam Pietrzak 9.0 SL SINGLETON ŚLĄSK 45.37  
Tadeusz Nędzi 7.0 DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
16 13 Iwona Kręcioch   SL UTW Olimpijczyk Bielsko-Biała 44.21  
Jarosław Kręcioch  
17 17 Jadwiga Mysłowska 1.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 41.67  
Mariusz Bakalarski 2.0
18 9 Jan Pustelnik 7.0 SL MASKÓR Żywiec 40.97  
Tomasz Kłys 5.0 WP GRICON STARKA Poznań
19 1 Tomasz Kuś 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 40.51  
Bogdan Bialik 2.5 Geostan Bielsko-Biała
20 12 Mateusz Dominik 1.0 MP Just Bridge 2 AZS AGH Kraków 39.35  
Leszek Zieliński 4.0 SL UTW Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

Wyniki turnieju z dnia 12.02.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

 

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 7 Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
1.5
12.0
SL
SL
17383
07475
 
N
46.00 19
2 20 Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL
SL
03370
10344
S
 
44.00 16
3 8 Jan Szybalski
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03526
03379
S
S
36.00 13
4 1 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
35.00 11
5 11 Jerzy Skwark
Tomasz Kuś
13.0
7.0
SL
SL
03497
03300
S
S
27.00 8
6 24 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
21.00 5
7 21 Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12772
12771
 
K
18.00 4
8 17 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
7.00 3
9 23 Henryk Płonka
Tomasz Wacław
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
4.00 3
10 14 Kazimierz Płusa
Jerzy Lamirowski
4.0
0.5
SL
SL
07310
13414
 
S
3.00 2
11 25 Krzysztof Sałaj
Mieczysław Madej
2.0
4.0
SL
SL
15846
08532
 
S
1.00 2
12 9 Mariusz Bakalarski
Jadwiga Mysłowska
2.0
1.0
SL
SL
13992
17607
 
KS
0.00 1
  13 Tadeusz Szendzielarz
Tadeusz Dudziak
5.0
4.0
SL
SL
07421
07144
S
N
0.00 1
14 10 Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
7.0
9.0
SL
SL
03387
03426
S
N
-1.00  
  5 Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL
13138
07443
N
S
-1.00  
16 22 Tadeusz Tkaczyk
Jadwiga Wysocka
4.0
1.0
SL
SL
03551
17606
N
KS
-7.00  
17 26 Tadeusz Owczarz
Bolesław Ficek
3.0
0.5
SL
SL
09872
18090
N
N
-12.00  
18 2 Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
3.0
SL
SL
15974
07422
S
N
-21.00  
19 15 Maciej Zarębski
Piotr Kamiński
4.0
5.0
SL
SL
03619
10616
 
S
-22.00  
20 18 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL
03033
07369
N
S
-23.00  
21 6 Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
11.0
SL
SL
03281
03104
N
S
-26.00  
22 4 Jerzy Mojżesz
Bogusław Mojżesz
3.0
5.0
SL
SL
03375
03374
S
 
-27.00  
23 12 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
-30.00  
24 3 Jerzy Danel
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
18485
03461
S
N
-49.00  
25 16 Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
 
 
K
 
-50.00  
26 19 Piotr Birecki
Mateusz Dominik
0.0
1.0
SL
MP
 
14626
 
J
-58.00  

 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl