Wyniki turnieju z dnia 26.03.2018r.

Wprowadziłem do schematu obrót jedną rundę za wcześnie niż planowałem go zrobić, dlatego wszystkie wyniki z rundy 8 trzeba było obrócić. Bo w pierniku były wpisane na odwrót. Za zmiany w wynkach przepraszam, lecz bardzo proszę o sprawdzanie numerków w piernikach w turniejach z pajączkiem W rundzie 8 nikt tego nie uczynił:) Mam nadzieję, że to już ostateczne wyniki. Jednak nie tak kolorowo, od rana poprawiłem wyniki już pięć razy:)

 

m-ce para wk okręg klub wynik % PKL
1 2 Łukasz Brede 17.0 WP UKB KLEKS Szamotuły 62.27 20
Jerzy Stworzewicz 12.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała
  20 Jerzy Mojżesz 3.0 SL   62.27 20
Bogusław Mojżesz 5.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
3 8 Józef Sordyl 5.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 58.79 14
Zbigniew Mańdok 5.0  
4 14 Jan Szybalski 4.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 58.03 10
Roman Mosór 4.0
5 21 Beata Madej 2.5 OP JKBS Jastrzębie Zdrój 57.27 6
Adrian Bakalarz 7.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała
6 16 Krzysztof Gacek 3.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 56.06 4
Jerzy Miś 5.0
7 9 Piotr Kamiński 5.0 SL Łukasz Andrychów 53.18 4
Maciej Zarębski 4.0
8 18 Andrzej Kocurek 0.5 SL Geostan Bielsko-Biała 53.18 3
Tomasz Kocurek 0.5
9 17 Łukasz Stworzewicz 2.0 SL Łukasz Andrychów 52.42 2
Jerzy Danel 0.5 BOSMAL Bielsko-Biała
10 4 Stanisław Waliczek 3.0 SL Geostan Bielsko-Biała 52.12 1
Bogdan Bialik 2.5
  13 Jerzy Ujma 12.0 SL JOCKER Oświęcim 52.12 1
Adam Pietrzak 9.0 SINGLETON ŚLĄSK
  22 Jerzy Skwark 13.0 SL KONSTANTA Bielsko-Biała 52.12 1
Mateusz Dominik 1.0 MP Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
13 6 Tomasz Kuś 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 49.09  
Tadeusz Nędzi 7.0
14 12 Joanna Brede 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 48.18  
Kazimierz Lichawski 11.0
15 3 Kazimierz Anaszko 3.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 47.42  
Jerzy Rebajn 4.0
16 5 Jadwiga Mysłowska 1.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 46.52  
Mariusz Bakalarski 2.0
17 15 Janusz Kozula 4.0 SL   45.15  
Marian Gacek 3.0
18 7 Kazimierz Cios 11.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 44.55  
Leszek Krzeczek 7.0
19 11 Jan Pustelnik 7.0 SL MASKÓR Żywiec 42.88  
Tomasz Kłys 5.0 WP GRICON STARKA Poznań
20 19 Tadeusz Zawada 1.5 SL BESKIDY PARK 39.09  
Marian Pająk    
21 10 Tadeusz Tkaczyk 4.0 SL UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała 37.58  
Bolesław Ficek 0.5 BESKIDY PARK
22 1 Barabara Ludwikowska       29.70  
Jan Ludwikowski  

 

 

Brydżowy weekend

 W ostatni weekend, oprócz rozgrywek barażowych drużyny Drugi Sort Bielsko-Biała o wejście do pierwszej ligi, nasi zawodnicy grali w Hawirzowie oraz w Krakowie.

                                                                                             

                                                                  

Drużyna Drugi Sort, grając cały 72-rozdaniowy mecz we dwie pary: Jerzy Stworzewicz-Kazimierz Lichawski oraz  Kazimierz Cios-Leszek Krzeczek wywalczyła awans do I ligi, wygrywając z Hefajstosem Otwock 167:163,2. Jeszcze raz serdeczne gratulacje.

Havirzow:

Vítězi prvního turnaje letošního ročníku CBT - Velké ceny Havířova - se stali Lucka Kohutová s Martinem Scháňkou, na děleném druhém místě skončily páry K. Žylka-P. Pulkrab a P. Bahník-J. Skwark(PL

 

Kraków:

 

2 m Witt Klapper-J.Russyan

11m L.Brede-M.Orłowicz

30m A.Hintertan-Z.Mącior

31m .A.Bakalarz-J.szczerbowski

 

Startowało 201 par. Gratulujemy dobrych wyników.

Wyniki turnieju w Kitzbühel

Para zawodników naszego Stowarzyszenia Łukasz Brede i Jerzy Stworzewicz wygrała główny turniej podczas Kongresu w Kitzbühel.

Pełne wyniki na: https://www.bridgeaustria.at/turnier/kitzbueheler-bridgetage/

DRUGI SORT Bielsko-Biała w I LIDZE

Po ciężkim boju i przejściu przez wszystkie stopnie baraży, kilku dramatycznych meczach i walce do końca gratulujemy drużynie DRUGIEGO SORTU Bielsko-Biała awansu do I LIGI.

 

 

SKład drużyny:

Joanna Brede

Kazimierz Cios

Krzysztof Gacek

Leszek Krzeczek

Kazimierz Lichawski

Jerzy Miś

Bogusław Mojżesz Jerzy Stworzewicz

Wyniki ostatniego decydującego barażu

Wyniki turnieju z dnia 19.03.2018r.

 

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 14 Tomasz Kuś
Andrzej Cholewa
7.0
5.0
SL
SL
03300
03091
S
S
61.31 20
2 17 Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
18.0
12.0
SL
SL
03345
07475
S
N
59.90 17
3 16 Jerzy Ujma
Agnieszka Pietrzyk
12.0
5.0
SL
OP
03562
15120
S
K
58.37 15
4 21 Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SL
SL
12474
03497
S
S
57.82 12
5 12 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
55.13 9
6 29 Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
4.0
2.0
SL
SL
08532
15846
S
 
54.29 7
7 1 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
54.00 4
8 22 Jerzy Danel
Łukasz Stworzewicz
0.0
1.5
SL
SL
18485
17383
S
 
53.88 4
9 15 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
52.87 3
10 18 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
52.86 3
11 5 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
52.43 3
12 23 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
52.29 2
13 28 Mateusz Dominik
Bogdan Bialik
1.0
2.5
MP
SL
14626
15974
J
S
52.25 2
14 10 Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL
03426
03387
N
S
51.77 1
15 13 Tadeusz Szendzielarz
Tadeusz Dudziak
5.0
4.0
SL
SL
07421
07144
S
N
51.68 1
16 4 Mariusz Podsiadło
Bogusław Mojżesz
7.0
5.0
SL
SL
07440
03374
 
 
51.57  
17 8 Kazimierz Lichawski
Joanna Brede
11.0
5.0
SL
SL
07346
09794
S
KS
51.43  
18 11 Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
2.0
OP
OP
02650
16272
 
 
48.65  
19 27 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
48.37  
20 2 Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07369
13138
S
N
47.24  
21 9 Bolesław Ficek
Tadeusz Tkaczyk
0.5
4.0
SL
SL
18090
03551
N
N
47.01  
22 20 Marian Gacek
Jerzy Mojżesz
3.0
3.0
SL
SL
03144
03375
S
S
46.60  
23 6 Marian Pająk
Jadwiga Wysocka
0.0
1.0
SL
SL
17208
17606
S
KS
46.00  
24 24 Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
19205
19206
 
K
45.96  
25 25 Andrzej Kubica
Mieczysław Wydra
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
44.48  
26 26 Henryk Płonka
Tomasz Wacław
0.0
0.0
SL
SL
19204
19202
 
 
43.90  
27 3 Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
0.5
4.0
SL
SL
18455
03461
 
N
42.81  
28 7 Janusz Doliński
Halina Moszyńska
0.0
0.0
SL
SL
19235
18524
N
KN
41.29  
29 19 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
35.64  

 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl