Wyniki turnieju w Kitzbühel

Para zawodników naszego Stowarzyszenia Łukasz Brede i Jerzy Stworzewicz wygrała główny turniej podczas Kongresu w Kitzbühel.

Pełne wyniki na: https://www.bridgeaustria.at/turnier/kitzbueheler-bridgetage/

Wyniki turnieju z dnia 19.03.2018r.

 

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 14 Tomasz Kuś
Andrzej Cholewa
7.0
5.0
SL
SL
03300
03091
S
S
61.31 20
2 17 Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
18.0
12.0
SL
SL
03345
07475
S
N
59.90 17
3 16 Jerzy Ujma
Agnieszka Pietrzyk
12.0
5.0
SL
OP
03562
15120
S
K
58.37 15
4 21 Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SL
SL
12474
03497
S
S
57.82 12
5 12 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
55.13 9
6 29 Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
4.0
2.0
SL
SL
08532
15846
S
 
54.29 7
7 1 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
54.00 4
8 22 Jerzy Danel
Łukasz Stworzewicz
0.0
1.5
SL
SL
18485
17383
S
 
53.88 4
9 15 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
52.87 3
10 18 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
52.86 3
11 5 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
52.43 3
12 23 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
52.29 2
13 28 Mateusz Dominik
Bogdan Bialik
1.0
2.5
MP
SL
14626
15974
J
S
52.25 2
14 10 Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL
03426
03387
N
S
51.77 1
15 13 Tadeusz Szendzielarz
Tadeusz Dudziak
5.0
4.0
SL
SL
07421
07144
S
N
51.68 1
16 4 Mariusz Podsiadło
Bogusław Mojżesz
7.0
5.0
SL
SL
07440
03374
 
 
51.57  
17 8 Kazimierz Lichawski
Joanna Brede
11.0
5.0
SL
SL
07346
09794
S
KS
51.43  
18 11 Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
2.0
OP
OP
02650
16272
 
 
48.65  
19 27 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
48.37  
20 2 Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07369
13138
S
N
47.24  
21 9 Bolesław Ficek
Tadeusz Tkaczyk
0.5
4.0
SL
SL
18090
03551
N
N
47.01  
22 20 Marian Gacek
Jerzy Mojżesz
3.0
3.0
SL
SL
03144
03375
S
S
46.60  
23 6 Marian Pająk
Jadwiga Wysocka
0.0
1.0
SL
SL
17208
17606
S
KS
46.00  
24 24 Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
19205
19206
 
K
45.96  
25 25 Andrzej Kubica
Mieczysław Wydra
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
44.48  
26 26 Henryk Płonka
Tomasz Wacław
0.0
0.0
SL
SL
19204
19202
 
 
43.90  
27 3 Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
0.5
4.0
SL
SL
18455
03461
 
N
42.81  
28 7 Janusz Doliński
Halina Moszyńska
0.0
0.0
SL
SL
19235
18524
N
KN
41.29  
29 19 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
35.64  

 

Wybiki turnieju z dnia 12.03.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 8 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
71.00 19
2 13 Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL
03426
03387
N
S
36.00 16
3 2 Bogusław Mojżesz
Jerzy Skwark
5.0
13.0
SL
SL
03374
03497
 
S
35.00 13
4 16 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
27.00 10
5 10 Marian Gacek
Janusz Kozula
3.0
4.0
SL
SL
03144
07343
S
N
18.00 7
6 18 Jerzy Stworzewicz
Łukasz Stworzewicz
12.0
1.5
SL
SL
07475
17383
N
 
13.00 4
  9 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
13.00 4
8 24 Kazimierz Róg
Jerzy Lamirowski
9.0
0.5
SL
SL
03472
13414
S
S
6.00 3
  1 Janusz Doliński
Halina Moszyńska
0.0
0.0
SL
SL
 
18524
S
KN
6.00 3
10 4 Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
19206
19205
K
 
1.00 2
  11 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
1.00 2
12 6 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
-4.00 1
13 5 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL
03033
07369
N
S
-10.00  
  19 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
-10.00  
15 22 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
-13.00  
16 14 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
-17.00  
17 17 Bolesław Ficek
Tadeusz Tkaczyk
0.5
4.0
SL
SL
18090
03551
N
N
-26.00  
18 3 Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
0.5
4.0
SL
SL
18455
03461
 
N
-27.00  
19 20 Tomasz Kuś
Jerzy Mojżesz
7.0
3.0
SL
SL
03300
03375
S
S
-32.00  
20 21 Henryk Płonka
Tomasz Wacław
0.0
0.0
SL
SL
19204
19202
 
 
-40.00  
21 15 Mateusz Dominik
Kazimierz Anaszko
1.0
3.0
MP
SL
14626
07279
J
N
-41.00  
  23 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
-41.00  
23 12 Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz
4.0
5.0
SL
SL
07144
07421
N
S
-42.00  
24 7 Tadeusz Zawada
Marian Pająk
1.5
0.0
SL
SL
15338
17208
N
S
-51.00  

 

Zilina i turniej w Skawinie

 

  W sobotę 17.03 w Zilinie na Słowacji został rozegrany tradycyjny turniej Mala Cena Ziliny w którym zwycięzcami została para J.Skwark-A.Bakalarz z wynikiem 69,5% /74,5% I sesja i 64,5% IIga sesja/.

 

Również w  niedzielę  po raz X ty rozegrano w Skawinie turniej o "Uśmiech Patryka" w którym T.Kłys w parze z Dominiką Ocylok zajął 7 miejsce z wynikiem 58.08%

 

W najbliższy weekend "Krakowska Wiosna Brydżowa" oraz turniej w Hawirzowie z cyklu Czech Bridge Tour Havířov

 

 

Indywiduel wyświetlanie wyników

Pracuję nad wyświetlaniem rozdań i historii, ale coś idzie nie tak po proszę o trochę wyrozumiałości...

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl