III zjazd ligi okręgowej

W dziale "Liga Okręgowa" znajdują się wyniki i tabela po trzecim zjeździe ligi okręgowej. 

17th Red Sea International Bridge Festival

Na międzynarodowym kongresie w Ejlacie w dwusesyjnym turnieju par Jerzy Skwark z drużyny Konstanta Bielsko-Biała zajął  bardzo dobre 2 m grając w parze z Dominikiem Filipowiczem z Consusa Kalisz

 

Top-Bottom Pairs

Session 2


Overall Results

Rank Total [2] [1] Names # IBF NMP IMP
1 63.49 65.05 61.96 Libster Shaya - Milashewski Mirek 799 POL 17 4
2 63.10 61.95 64.22 Filipowicz Dominik - Skwark Jerzy POL POL 14 3
3 62.93 55.62 70.08 Asolin Adi - Yaron Giladi 16490 20553 11 3
4 62.27 59.33 65.16 Gromova Victoria - Ponomareva Tatiana RUS RUS 9 2
5 60.95 63.30 58.66 Serov - Gromov Andrey RUS RUS 7 2
6 60.54 52.20 68.70 Frank Josseph - Dagan Judi 5364 15048 6 2
7 60.53 53.78 67.14 Medvedev - Solodar Philip 15031 RUS 5 1
8 59.88 62.06 57.74 Zadroga J - Lewaciak Grzegorz POL POL 4 1
                 
                 

 

 

x

 

 

Sukces w Ostrawie

W turnieju  Grand Prix Ostrawy pierwsze dwa miejsca zajeli zawodnicy naszego Stowarzyszenia

VC Ostravy Herold 2011

19.11.2011

VC Herold Ostrava 2011 páry
===========================
pořadí Dvojice   %
  1. Michalek, Stworzewicz 66.44
  2. Skwark, Witek 61.13
  3. Haman, Pivnička 58.46
  4. Dusza, Pietrzyk 57.51
  5. Duranczyk, Swoboda 57.25
  6. Sieczkowski, Góra 56.57
  7. Krausová, Kocián 56.09
  8. Hájek, Vachtarčík 55.15
  9. Bachrach, Labedzki 55.04

 

Odszedł Jerzy Kucharski .....

Z przykrością informuję, że wczoraj zmarł nasz kolega Jurek Kucharski.

Pokój jego duszy [*]

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 listopada w sobotę o godzinie 14.00 w Kościele NMP Królewej Polski ( zwany Kościołem na Kluski).

Wyniki KMP z Listopada

WYNIKI BEZ KAR ZA BRAKI W PROTOKOŁACH!!!

WYNIKI z KILKOMA NIEWIADOMYMI WYNIKAMI W PROTOKOŁACH

KMP
LISTOPAD BIELSKO-BIAŁA

M-CE NR                                                   +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  13 Tadeusz Dudziak               4.0 SL  07144 S          57.88  13    
        Tadeusz Szendzielarz          4.0 SL  07421 S  
  2  20 Tomasz Kłys                   2.5 SL  09835            54.85  11    
        Robert Kulka                  7.0 SL  03297 N  
  3   3 Jacek Szczerbowski            4.0 SL  03529            54.39   9    
        Grzegorz Plewniak             4.0 SL  03434    
  4  14 Tadeusz Nędzi                 7.0 SL  03387            54.09   6    
        X. Bialik                     0.0 SL           
      7 Janusz Bachrach               4.0 SL  03033 S          54.09   4    
        Bogusław Mojżesz              2.5 SL  03374    
  6  18 Tomasz Kuś                    7.0 SL  03300 S          53.64   3    
        Krzysztof Szymala             4.0 SL  03541    
  7   2 Jarosław Nowak                0.0 SL  12731            53.48   2    
        Józef Brutkowski              2.0 SL  11960 S  
  8  15 Józef Sordyl                  4.0 SL  13138 S          53.03   2    
        Jerzy Stworzewicz             7.0 SL  07475 S  
  9   6 Kazimierz Cios                7.0 SL  03104 S          52.12   2    
        Leszek Krzeczek               7.0 SL  03281 N  
      9 Aleksander Łabędzki          13.0 SL  08703 N          52.12   1    
        Adam Kołodziejczyk            2.0 SL  07339 S  

 11  10 Jerzy Skwark                  7.0 SL  03497            50.76   1    
        Zbigniew Durańczyk            7.0 SL  03124    
 12   4 Bożena Budzyn                 7.0 SL  03076 KS         50.61  1
        Lesław Budzyn                 4.0 SL  03077 S  
 13  21 Agata Szatan                  1.5 SL  12771 K          49.85   1
        Dariusz Szatan                1.5 SL  12772    
 14   5 Leon Smyczyński               0.0 SL  13421 S          49.70  1
        Andrzej Kochmański            0.0 SL        S  
 15  22 Stanisław Kulka               0.0 SL                      49.24   1
        Zbigniew Mańdok               4.0 SL  07369 S  
 16  11 Piotr Kamiński                2.5 MP  10616 S          48.03   1
        Andrzej Cholewa               4.0 MP  03091    
 17   1 Jerzy Rebajn                  2.5 SL  03461 N          47.27   1
        Kazimierz Anaszko             2.5 SL  07279 S  
 18  19 Jadwiga Mysłowska             0.0 SL        K          45.45   1
        Jadwiga Wysocka               0.0 SL        K  
 19   8 Jerzy Miś                     4.0 SL  03370               44.39   1
        Jerzy Mojżesz                 2.5 SL  03375 S  
 20  12 Leszek Jaworski               7.0 SL  03214            42.88   1
        Jan Pustelnik                 7.0 SL  03449 S  

 21  16 Maksymilian Laszczak-Chodacki 1.0 SL  14619 J          41.21    1
        Elżbieta Twardowska           1.5 SL  11882 KJ
 22  17 Tadeusz Zawada                0.5 SL  15338 S          40.91     1
        Leszek Zieliński              0.0 SL  13422 S  
                                    -----
                          Suma WK = 159.0

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armii Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl