Wyniki KMP z Listopada

WYNIKI BEZ KAR ZA BRAKI W PROTOKOŁACH!!!

WYNIKI z KILKOMA NIEWIADOMYMI WYNIKAMI W PROTOKOŁACH

KMP
LISTOPAD BIELSKO-BIAŁA

M-CE NR                                                   +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  13 Tadeusz Dudziak               4.0 SL  07144 S          57.88  13    
        Tadeusz Szendzielarz          4.0 SL  07421 S  
  2  20 Tomasz Kłys                   2.5 SL  09835            54.85  11    
        Robert Kulka                  7.0 SL  03297 N  
  3   3 Jacek Szczerbowski            4.0 SL  03529            54.39   9    
        Grzegorz Plewniak             4.0 SL  03434    
  4  14 Tadeusz Nędzi                 7.0 SL  03387            54.09   6    
        X. Bialik                     0.0 SL           
      7 Janusz Bachrach               4.0 SL  03033 S          54.09   4    
        Bogusław Mojżesz              2.5 SL  03374    
  6  18 Tomasz Kuś                    7.0 SL  03300 S          53.64   3    
        Krzysztof Szymala             4.0 SL  03541    
  7   2 Jarosław Nowak                0.0 SL  12731            53.48   2    
        Józef Brutkowski              2.0 SL  11960 S  
  8  15 Józef Sordyl                  4.0 SL  13138 S          53.03   2    
        Jerzy Stworzewicz             7.0 SL  07475 S  
  9   6 Kazimierz Cios                7.0 SL  03104 S          52.12   2    
        Leszek Krzeczek               7.0 SL  03281 N  
      9 Aleksander Łabędzki          13.0 SL  08703 N          52.12   1    
        Adam Kołodziejczyk            2.0 SL  07339 S  

 11  10 Jerzy Skwark                  7.0 SL  03497            50.76   1    
        Zbigniew Durańczyk            7.0 SL  03124    
 12   4 Bożena Budzyn                 7.0 SL  03076 KS         50.61  1
        Lesław Budzyn                 4.0 SL  03077 S  
 13  21 Agata Szatan                  1.5 SL  12771 K          49.85   1
        Dariusz Szatan                1.5 SL  12772    
 14   5 Leon Smyczyński               0.0 SL  13421 S          49.70  1
        Andrzej Kochmański            0.0 SL        S  
 15  22 Stanisław Kulka               0.0 SL                      49.24   1
        Zbigniew Mańdok               4.0 SL  07369 S  
 16  11 Piotr Kamiński                2.5 MP  10616 S          48.03   1
        Andrzej Cholewa               4.0 MP  03091    
 17   1 Jerzy Rebajn                  2.5 SL  03461 N          47.27   1
        Kazimierz Anaszko             2.5 SL  07279 S  
 18  19 Jadwiga Mysłowska             0.0 SL        K          45.45   1
        Jadwiga Wysocka               0.0 SL        K  
 19   8 Jerzy Miś                     4.0 SL  03370               44.39   1
        Jerzy Mojżesz                 2.5 SL  03375 S  
 20  12 Leszek Jaworski               7.0 SL  03214            42.88   1
        Jan Pustelnik                 7.0 SL  03449 S  

 21  16 Maksymilian Laszczak-Chodacki 1.0 SL  14619 J          41.21    1
        Elżbieta Twardowska           1.5 SL  11882 KJ
 22  17 Tadeusz Zawada                0.5 SL  15338 S          40.91     1
        Leszek Zieliński              0.0 SL  13422 S  
                                    -----
                          Suma WK = 159.0

Wyniki Festiwalu o Puchar Podbeskidzia

Wyniki tegorocznego Festiwalu o Puchar Podbeskidzia:

WYNIKI

Czytaj więcej: Wyniki Festiwalu o Puchar Podbeskidzia

Wyniki turnieju z 7 listopada 2011

BIELSKO-BIAŁA
TURNIEJ LOKALNY

 

Czytaj więcej: Wyniki turnieju z 7 listopada 2011

Najbliższy turniej z cyklu GP Beskidzkiego Stowarzyszenia

Przypominam, że kolejna edycja GP Beskidzkiego Stowarzyszenia już w niedzielę 13 listopada o godzinie 11 w Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku:) Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów:) Obiecuję co najmniej 100 % wpisowego w nagrodach i dodatkowe upominki:)

Czytaj więcej: Najbliższy turniej z cyklu GP Beskidzkiego Stowarzyszenia

Zielono - Złote Spotkanie

Najstarszy turniej w Polsce czyli 55 te Zielono Złote Spotkanie w Gliwicach rozegrany 5.11  wygrała para J.Michałek-Z.Mącior  dobre 3cie miejsce zajęła kolejna para z naszego stowarzyszenia J.Skwark-M.Witek

LV Zielono-Złote Spotkanie
Gliwice, 5.11.2011 r.

miejsce numer   WK okręg PZBS   SESJA 1 SESJA 2 WYNIK % PKL
1 11 Jerzy Michałek
Zbigniew Mącior
18.0
18.0
SL
SL
05718
03345
S
 
61.63 64.81 63.22 21
2 5 Jacek Radomski
Zbigniew Tymków
7.0
12.0
SL
SL
03454
03561
 
N
61.92 55.43 58.67 18
3 3 Jerzy Skwark
Marek Witek
7.0
18.0
SL
SL
03497
07431
 
 
57.98 57.42 57.70 15

 

Czytaj więcej: Zielono - Złote Spotkanie

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl