Wyniki turnieju z dnia 18.08.2013
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 19, sierpień 2013 18:57
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY
M-CE NR +/- RAZEM PKL PDF NAGRODA
----------------------------------------------------------------------------
1 17 Waldemar Jaworski 7.0 SL 09828 69.58 14
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
2 20 Aleksy Swoboda 4.0 SL 03525 46.13 12
Jerzy Ujma 7.0 SL 03562
3 9 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 +0.80 24.90 9
Piotr Kamiński 4.0 MP 10616 S
4 3 Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N -0.80 14.90 7
Leszek Zieliński 0.0 SL 13422 S
5 21 Agnieszka Pietrzyk 1.5 SL 15120 K +0.80 14.80 4
Krzysztof Góra 4.0 SL 02650
6 2 Bogusław Mojżesz 4.0 SL 03374 -0.80 10.50 3
Piotr Matkowski 7.0 SL 07370
7 15 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S 8.68 3
Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S
8 16 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S 8.28 2
Janusz Bachrach 4.0 SL 03033 S
9 11 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS 5.73 2
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 N
10 12 Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S 3.12 1
Tomasz Kłys 2.5 SL 09835
11 13 Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N 0.87 1
Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S
12 4 Piotr Vinci 0.0 SL -1.22
Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S
13 5 Krzysztof Gacek 2.5 SL 10344 -2.18
Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S
14 8 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S -4.63
Beata Madej 0.0 SL 16434 K
15 7 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S -5.38
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
16 18 Bogdan Bialik 1.0 SL 15974 -10.60
Marian Gacek 2.5 SL 03144 S
17 14 Jerzy Miś 4.0 SL 03370 -11.72
Jacek Miś 0.0 SL
18 19 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 11087 S -18.23
Stanisław Waliczek 2.5 SL 07422 S
19 22 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL K -18.80
Jadwiga Wysocka 0.0 SL K
20 6 Leszek Jaworski 7.0 SL 03214 -40.48
Katarzyna Parcia 2.0 SL 13573 K
21 10 Adam Kuklewicz 2.5 SL 03295 N -44.08
Roman Mosór 4.0 SL 03379 S
22 1 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S -50.18
Krzysztof Szymala 4.0 MP 03541
-----
Suma WK = 170.5
Wyniki sierpniowego KMP z dnia 12.08.2013
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 12, sierpień 2013 23:47
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY
KMP SIERPIEŃ
Jerzy Ujma
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
1 16 Witold Białas 4.0 SL 03056 63.89 17
Jerzy Ujma 7.0 SL 03562
2 4 Krzysztof Gacek 2.5 SL 10344 58.43 14
Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S
3 14 Roman Mosór 4.0 SL 03379 S 58.18 11
Adam Kuklewicz 2.5 SL 03295 N
4 10 Jarosław Sieczkowski 1.0 SL 16274 57.69 9
Agnieszka Pietrzyk 1.5 SL 15120 K
5 8 Waldemar Jaworski 7.0 SL 09828 55.52 8
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
6 20 Janusz Bachrach 4.0 SL 03033 S 55.36 7
Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S
7 18 Jadwiga Bakalarska 0.5 SL 14307 K 54.14 6
Jarosław Szymla 1.0 SL 15430 J
8 2 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S 52.87 5
Krzysztof Szymala 4.0 MP 03541
9 9 Aleksander Sejud 7.0 SL 03481 52.02 4
Krzysztof Góra 4.0 SL 02650
10 11 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 07144 S 51.13 3
Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 07421 S
11 23 Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S 50.95 2
Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N
12 15 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S 50.79 1
Czesław Sordyl 4.0 SL 03514 N
13 22 Tomasz Kadłubicki 2.5 SL 03229 50.72 1
Piotr Kamiński 4.0 MP 10616 S
14 5 Katarzyna Parcia 2.0 SL 13573 K 50.16 1
Leszek Jaworski 7.0 SL 03214
15 17 Grzegorz Plewniak 4.0 SL 03434 47.86 1
Jacek Szczerbowski 4.0 SL 03529
16 13 Marian Gacek 2.5 SL 03144 S 47.51 1
Bogdan Bialik 1.0 SL 15974
17 21 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 47.00 1
Janusz Buksa 4.0 SL 09797 S
18 12 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS 46.12 1
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 N
19 24 Marian Pająk 0.0 SL 44.28 1
Janusz Hamryszak 0.0 SL 16435
20 19 Leszek Zieliński 0.0 SL 13422 S 42.88 1
Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N
21 1 Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S 42.51 1
Piotr Vinci 0.0 SL
22 3 Beata Madej 0.0 SL 16434 K 41.76 1
Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S
23 7 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 11087 S 41.46 1
Stanisław Waliczek 2.5 SL 07422 S
24 6 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL K 38.59 1
Jadwiga Wysocka 0.0 SL K
-----
Suma WK = 164.0
Wyniki turnieju z dnia 15.07.2013
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 15, lipiec 2013 18:57
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY CAV. UŚR.
Janusz Kozula Adam kołodziejczyk
M-CE NR +/- RAZEM PKL PDF NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
1 13 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 07339 N 40.44 14
Janusz Kozula 4.0 SL 07343 N
2 11 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 07144 S 29.70 12
Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 07421 S
3 7 Agnieszka Pietrzyk 1.5 SL 15120 K 27.74 9
Krzysztof Góra 4.0 SL 02650
4 6 Adam Kuklewicz 2.5 SL 03295 N 19.78 7
Roman Mosór 4.0 SL 03379 S
5 3 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS 18.53 5
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 N
6 22 Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S 15.79 3
Aleksy Swoboda 4.0 SL 03525
7 9 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S +0.80 13.72 3
Krzysztof Szymala 4.0 MP 03541
8 4 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S 12.76 2
Krzysztof Gacek 2.5 SL 10344
9 17 Beata Madej 0.0 SL 16434 K 10.52 2
Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S
10 10 Leszek Jaworski 7.0 SL 03214 8.76 2
Maksymilian Chodacki 2.0 SL 14619 J
11 18 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL K +2.40 8.54 1
Jadwiga Wysocka 0.0 SL K
12 15 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S -0.80 6.99 1
Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S
13 8 Maciej Zarębski 2.5 SL 03619 -0.58
Tomasz Kadłubicki 2.5 SL 03229
14 20 Jacek Szczerbowski 4.0 SL 03529 -1.00
Grzegorz Plewniak 4.0 SL 03434
15 1 Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S -10.84
Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N
16 23 Stanisław Waliczek 2.5 SL 07422 S +2.40 -11.08
Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 11087 S
17 14 Tadeusz Zawada 1.0 SL 15338 S +2.40 -19.23
Robert Kulka 7.0 SL 03297 N
18 2 Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N +2.40 -21.53
Leszek Zieliński 0.0 SL 13422 S
19 12 Piotr Vinci 0.0 SL +2.40 -22.50
Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S
20 19 Jerzy Ujma 7.0 SL 03562 -26.24
Witold Białas 4.0 SL 03056
21 5 Mieczysław Madej 2.5 SL 08532 +2.40 -29.84
Krzysztof Kozioł 4.0 SL 09843 S
22 21 Bogdan Bialik 1.0 SL 15974 +2.40 -38.89
Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S
23 16 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 -90.00-104.73
Marek Blat 7.0 SL 12474
-----
Suma WK = 167.0
Wyniki turnieju z dnia 22.07.2013
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 22, lipiec 2013 19:43
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY MAXY
Stanisław Nowak Tadeusz Tkaczyk
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
1 6 Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S -0.93 57.60 13
Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N
2 15 Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N 56.95 11
Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S
3 19 Jacek Szczerbowski 4.0 SL 03529 56.91 8
Grzegorz Plewniak 4.0 SL 03434
4 3 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 55.85 6
Mieczysław Madej 2.5 SL 08532
5 11 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 07339 N +1.11 54.98 4
Janusz Kozula 4.0 SL 07343 N
6 16 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL K 53.74 3
Jadwiga Wysocka 0.0 SL K
7 7 Tomasz Kłys 2.5 SL 09835 53.20 2
Maksymilian Chodacki 2.0 SL 14619 J
8 4 Katarzyna Parcia 2.0 SL 13573 K 52.01 2
Leszek Jaworski 7.0 SL 03214
9 1 Aleksy Swoboda 4.0 SL 03525 51.90 2
Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S
10 14 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S 51.56 1
Krzysztof Gacek 2.5 SL 10344
11 10 Stanisław Waliczek 2.5 SL 07422 S 50.30 1
Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 11087 S
12 20 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S 50.25
Andrzej Wojnarowski 7.0 OP 01905 S
13 17 Janusz Buksa 4.0 SL 09797 S +1.11 49.42
Bogusław Mojżesz 4.0 SL 03374
14 2 Daria Ścibisz 1.5 SL 12815 KJ +1.11 48.89
Anna Łukaszuk 1.5 SL 12812 KJ
15 13 Adam Kuklewicz 2.5 SL 03295 N +1.11 48.23
Roman Mosór 4.0 SL 03379 S
16 18 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S +1.11 48.19
Krzysztof Szymala 4.0 MP 03541
17 12 Andrzej Kochmański 0.0 SL S +1.11 46.67
Kazimierz Wądrzyk 0.5 SL 11088 S
18 9 Tomasz Kadłubicki 2.5 SL 03229 46.55
Maciej Zarębski 2.5 SL 03619
19 8 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S +1.11 44.64
Elżbieta Twardowska 2.0 SL 11882 KJ
20 21 Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S +1.11 41.90
Marian Pająk 0.0 SL
21 5 Leszek Zieliński 0.0 SL 13422 S +1.11 39.34
Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N
-----
Suma WK = 139.5
Sława 2013
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 15, lipiec 2013 14:33
- Jerzy Skwark
na Kongresie w Sławie Leszek Jaworski z naszego Stowarzyszenia grając w parze z Andrzejem Byzdrą wygrał dwa turmieje w ramach rozgrywek Grand Prix Sławy i w koncowej klasyfikacji zajął 3 m w tej kategorii .
Gratulujemy
Turniej Wczasowy W-6 |
||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 28 |
Leszek Jaworski Andrzej Byzdra |
7.0 4.0 |
|
SL PK |
WODOCIĄGI Bielsko-Biała Szlemik San Nisko |
65.67 | 25 | 15 |
Turniej Kongresowy K-8 |
|||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 70 |
Andrzej Byzdra Leszek Jaworski |
4.0 7.0 |
PK SL |
Szlemik San Nisko WODOCIĄGI Bielsko-Biała |
66.88 | 37 | 150 |
Więcej artykułów…
Podkategorie
Dane Stowarzysznia
Doliny Miętusiej 8/1143-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664
Numer konta
PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247Kontakt
Adrian Bakalarze-mail: bakadrian@interia.pl