Sylwestrowy Turniej Par

 

„Sylwestrowy”

 

Turniej par 2011

 

 

Turniej odbędzie się we wtorek

 

27 grudnia 2011 roku o godz. 17.15

w O.W. Transportowiec w Bielsku-Białej

al. Armii Krajowej 316 ( pod Szyndzielnią)

 

wpisowe:- 15 zł od osoby, młodzież -  5 zł

 

Nagrody gwarantowane: 300 zł ; 200 zł ;100 zł

 

Przed turniejem zostaną wręczone puchary dla zwycięzców

cyklu turniejów GRAND PRIX 2011

 

ZAPRASZAMY

Na nową edycję turniejów GRAND PRIX 2012,

które odbędą się w następujących terminach:

30.01, 27.02, 26.03, 23.04, 28.05, 04.06,

 24.09, 29.10,11.11, 26.11, 03.12

Czytaj więcej: Sylwestrowy Turniej Par

Długa fala GP BSBS Wyniki przed weryfikacją ostatniego turnieju

Dla tych najbardziej ciekawych zamieszczam wstępne wyniki długiej fali po wszystkich turniejach z cyklu. Wyniki uzupełnione tylko dla pierwszych 20 zawodników. Czekamy do następnego tygodnia na reklamacje związane z wynikami ostatniego turnieju. Dziś wieczorem sprawdzę jeszcze raz czy nie popełniłem żadnego błędu w przepisywaniu wyników:)

WYNIKI

Czytaj więcej: Długa fala GP BSBS Wyniki przed weryfikacją ostatniego turnieju

Klasyfikacja Długofalowa GP BSBS

Z materiałów, które dostałem wynika co w arkuszu. 

Ukazałem wyniki dziesięciu turniejów i sumę siedmiu najlepszych.

Wyniki się nie zmieniły, ale we wcześniejszej wersji było widać cżęść wyników obliczeniowych, a nie było widać niektórych pojedyńczych wyników w danych miesiącach. Dlatego wychodziły inne sumy niż jak się liczyło ręcznie, za co przepraszam.

Jeśli dalej ktoś widzi jakieś nieścisłości w obliczeniach, proszę o kontakt:

Adrian Bakalarz 698-48-44-49

Klasyfikacja Długofalowa

Czytaj więcej: Klasyfikacja Długofalowa GP BSBS

Wyniki KMP i GB BSPS z dnia 12.12.2011

KMP GRUDZIEN
BIELSKO-BIAŁA
TURNIEJ LOKALNY

M-CE NR                                          +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S        +6.41  367.52 61.87  15    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 S  
  2   8 Waldemar Jaworski    7.0 SL  09828         +5.40  347.51 58.50  12    
        Łukasz Brede        12.0 MA  04109    
  3  17 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374                  346.56 58.34  10    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  4   5 Krzysztof Sałaj      0.0 SL                        +5.40  333.07 56.07   7    
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
  5   7 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S           +5.40  332.96 56.05   4    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  6  20 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S                   328.56 55.31   3    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
  7   4 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S      +5.40  323.51 54.46   3    
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
  8  19 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124                   312.33 52.58   2    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  9  21 Agata Szatan         1.0 SL  12771 K                   311.11 52.38   2    
        Dariusz Szatan       1.0 SL  12772    
 10   9 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S       +5.40  309.60 52.12   1    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    

 11  18 Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S                    305.22 51.38   1    
        Jerzy Miś            4.0 SL  03370    
 12  11 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S            +5.40  298.62 50.27  1
        Krzysztof Szymala    4.0 SL  03541    
 13   1 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS           +5.40  288.18 48.52 1
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 14   2 Bogdan Bialik        0.0 SL                               +5.40  286.31 48.20 1
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387    
 15   6 Roman Mosór          2.5 SL  03379                 +5.40  280.84 47.28 1
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 16  12 Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S                     277.80 46.77 1
        Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N  
 17  14 Seweryn Bumbar       2.5 SL  07292                    275.22 46.33 1
        Ewa Bumbar           2.5 SL  07293 K  
 18   3 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S            +5.40  266.84 44.92 1
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
 19  15 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S                  250.00 42.09 1
        Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S  
 20  22 Bolesław Ficek       0.0 SL                                 242.56 40.84 1
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S 
 21  16 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K                      214.89 36.18 1
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
                           -----
                 Suma WK = 168.0
           100% rozdania =    18
           100% turnieju =   594

sleepingpillsonline24x7.com

Czytaj więcej: Wyniki KMP i GB BSPS z dnia 12.12.2011

Wyniki turnieju z dnia 5.12.2011


BB

M-CE NR                                          +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S    +1.80  292.80 60.25  16    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 S  
  2   6 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS          283.67 58.37  13    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
  3  15 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124             276.22 56.84  10    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  4  12 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 S           272.78 56.13   7    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
  5   7 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843             269.67 55.49   4    
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
  6  14 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835             257.22 52.93   3    
        Łukasz Brede        12.0 MA  04109    
  7   8 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S           250.22 51.49   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  8   5 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S           248.89 51.21   2    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  9   1 Jerzy Miś            4.0 SL  03370      -1.80  248.20 51.07   2    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 10  19 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S           245.78 50.57   1    
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    

 11   3 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S           245.33 50.48
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 12  11 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S           241.78 49.75
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 13   2 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S           236.33 48.63
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
 14   4 Roman Mosór          2.5 SL  03379             229.11 47.14
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 15  13 Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 S           226.89 46.69
        Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N  
 16  18 Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S           217.56 44.77
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
 17  17 Robert Kulka         7.0 SL  03297 N           216.11 44.47
        Tadeusz Zawada       0.0 SL  15338 S  
 18   9 Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440             215.22 44.28
        Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374    
 19  16 Marian Pająk         0.0 SL                    205.78 42.34
        Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N  
 20  20 Zenon Gadt           0.0 SL        N           180.44 37.13
        Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S  
                           -----
                 Suma WK = 181.0
           100% rozdania =    18
           100% turnieju =   486

Czytaj więcej: Wyniki turnieju z dnia 5.12.2011

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl