Wyniki turnieju z dnia 6 lutego 2012r.

TURNIEJ LOKALNY
BIELSKO-BIAŁA BAROMETR

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jacek Cholewik       7.0 SL  07290            63.65  14    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  2  16 Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S          62.59  12    
        Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S  
  3  15 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          57.87  10    
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
  4  14 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            55.43   7    
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  
  5   2 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          55.25   5    
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
  6  20 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          54.87   3    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  7  21 Paweł Kaleta         2.5 SL  03233 J          54.67   3    
        Anna Łukaszuk        1.0 SL  12812 KJ
  8   6 Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S          53.66   2    
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
  9   9 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            53.14   2    
        Katarzyna Parcia     2.0 SL  13573 K  
 10   8 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          51.70   2    
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  

 11  17 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          49.31   1    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
 12  18 Bogdan Bialik        0.0 SL                   49.27   1    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 13  11 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S          48.36  
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
 14   3 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS         47.86  
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 15  19 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            47.25  
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 16  13 Robert Kulka         7.0 SL  03297 N          47.18  
        Tadeusz Zawada       0.5 SL  15338 S  
 17  12 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S          46.36  
        Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S  
 18  23 Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N          45.81  
        Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N  
 19   1 Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ         45.58  
        Katarzyna Roszyk     1.5 SL  13062 KJ
 20   4 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N          44.84  
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    

     24 Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S          44.84  
        Marian Pająk         0.0 SL           
 22  22 Jacek Urbańczyk      1.5 SL  11045 J          44.17  
        Maciej Wężyk         1.5 SL  08759 J  
 23   5 Marcin Piwowarski    1.0 SL  12813 J          43.76  
        Katarzyna Michałek   7.0 SL  03356 K  
 24   7 Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S          32.60  
        X. Nagórski          0.0 SL        S  
                           -----
                 Suma WK = 184.5

Czytaj więcej: Wyniki turnieju z dnia 6 lutego 2012r.

Wyniki GP1 z dnia 30.01.2012

GP BIELSKA-BIAŁEJ
STYCZEŃ

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1   1 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          62.63  15    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  2  13 Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S          59.54  13    
        Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S  
  3   6 Janusz Wardas        2.5 SL  07424            55.62  11    
        Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S  
  4  30 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S          55.56   9    
        Marek Blat           7.0 SL  12474    
  5  27 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            54.37   7    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  6   7 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          53.80   5    
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
  7  18 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          53.49   3    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
  8  24 Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S          53.36   3    
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
  9   4 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          53.36   3    
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 10   9 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          53.27   2    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  

 11   5 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS         52.16   2    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 12  25 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S          51.44   2    
        Jacek Cholewik       7.0 SL  07290    
 13  10 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K          50.77   1    
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 14  16 Jerzy Miś            4.0 SL  03370            50.46   1    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 15   8 Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440            50.45   1    
        Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374    
 16   3 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          50.15
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 17  21 Katarzyna Michałek   7.0 SL  03356 K          50.09
        Krzysztof Gacek      2.5 SL  10344    
 18  20 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S          49.28
        Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S  
 19  26 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S          49.25
        Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525    
 20  22 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          49.12
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  

 21  29 Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S          48.78
        Zenon Gadt           0.0 SL        N  
 22   2 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            47.84
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
 23  11 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J          47.23
        Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ
 24  14 Tadeusz Zawada       0.5 SL  15338 S          46.90
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 25  23 Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N          46.38
        Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N  
 26  12 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835            45.75
        Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S  
 27  28 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            44.45
        Katarzyna Parcia     2.0 SL  13573 K  
 28  17 Marian Pająk         0.0 SL                   42.66
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
 29  15 Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S          39.38
        X. Nagórski          0.0 SL        S  
 30  19 . Fedyczkowska       0.0 SL        K          31.73
        . Jąkalski           0.0 SL           
                           -----
                 Suma WK = 227.5
                 Suma WK = 224.5

Czytaj więcej: Wyniki GP1 z dnia 30.01.2012

Wyniki GP z Czechowic

TURNIEJ BAROMETR MAXY NA DOCHODZENIE

I m J.Skwark-J.Michałek
        CZECHOWICE-DZ.-21.O1.2012R

M-CE NR                                           +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   5 MICHALEK J-SKWARK J          25.0 SL            160.50 59.44  12    
  2   1 BUMBAR S-PUCHALA W            5.0 SL            156.00 57.78   8    
  3   4 BRUTKOWSKI J-NOWAK S         4.0 SL           149.50 55.37   4    
  4   6 KOZIK T-MADEJ M                   4.0 SL            147.00 54.44   2    
      9 KUS T-KLYS T                        11.0 SL            147.00 54.44   2    
  6   8 BREDE L-LASZCZAK T           20.0 SL            144.00 53.33   1    
  7   7 JAWORSKI L-PARCIA K           7.5 SL            134.50 49.81
  8  10 BAKALARZ A-CHODACKI M    5.0 SL            134.00 49.63
  9  12 DANEL J-BUMBAR E              2.5 NZ/SL         121.00 44.81
 10  11 LOPATA P-CZEKAJ H                 SL/NZ         119.00 44.07
 11   2 HANDZLIK M-DZIEGIEL               NZ            112.50 41.67
 12   3 RAZOWSKI Z-KOTULA J               NZ             95.00 35.19
                                    -----
                          Suma WK =  84.0

 

Czytaj więcej: Wyniki GP z Czechowic

Wyniki Ligi Okręgowej Zjazd VI

Wyniki  VI  Zjazdu  Ligi  Okręgowej:
 1. TRYTON    Skoczów   -  BESKID  Andrychów                12 : 18
 2. MASKÓR    Żywiec    -   BOSMAL  B-B                     15 : 15
 3. WODOCIĄGI   B-B     -   HEJNAŁ   Kęty                   21 : 9
 4. BIESY  Czechowice   -   OLIMPIJCZYK   B-B               przełożony
 5. OLIMPIJCZYK  B-B    -   BESKID  Andrychów                5 : 25
 6. BIESY   Czechowice  -  WODOCIĄGI  B-B                   przełożony
 7. ALERT  Oświęcim     -  MASKÓR  Żywiec                   21 :  9
 8. BOSMAL  B-B         -  HEJNAL  Kęty                     14 : 16
     

Tabela  Ligi  Okręgowej  po  VI  Zjeżdzie  z  dn.  28.01.2012 
      1. BESKID        Andrychów         198  pkt.
      2. TRYTON        Skoczów           177
      3. BOSMAL        B-B               172
      4. ALERT         Oświęcim          170
      5. WODOCIĄGI     B-B               168
      6. MASKÓR        Żywiec            146
      7. OLIMPIJCZYK   B-B               114
      8. BIESY         Czechowice        113
      9. HEJNAŁ        Kęty              113

 

Czytaj więcej: Wyniki Ligi Okręgowej Zjazd VI

Wyniki z 23 stycznia

TURNIEJ LOKALNY
BIELSKO-BIAŁA IMPY

M-CE NR                                          +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
  1   2 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S           60.18  15    
        Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S  
  2   1 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S           35.27  13    
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
  3  15 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532             32.91  10    
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
  4  20 Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387             20.91   8    
        Bogdan Bialik        0.0 SL           
  5   6 Jerzy Miś            4.0 SL  03370             19.36   5    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  6  21 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843             18.00   3    
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  
  7  22 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S           16.45   3    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 S  
  8   3 Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S    -1.00  16.09   3    
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
  9   7 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N           14.36   2    
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 10  14 Roman Mosór          2.5 SL  03379             12.91   2    
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  

 11   9 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124             12.09   1    
        Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525    
 12  17 Jerzy Skwark         7.0 SL  03497              5.64   1    
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 13  11 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214      -0.50   0.59
        Krzysztof Szymala    4.0 SL  03541    
 14  18 Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S            0.27
        Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S  
 15  24 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835              0.18
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 16  19 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N    -0.50  -3.41
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 S  
 17   5 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS          -5.27
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 18  10 Tadeusz Laszczak     4.0 MA  11466             -8.18
        Łukasz Brede        12.0 MA  04109    
 19  13 Tadeusz Tkaczyk      2.5 SL  03551 N           -8.91
        Marian Gacek         2.5 SL  03144 S  
 20  16 Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N          -15.91
        Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S  

 21   8 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 S          -37.27
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 22   4 Joanna Brede         4.0 SL  09794 K          -44.36
        Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S  
 23  12 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K          -58.55
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 24  23 Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S          -85.36
        S. Nadgórski         0.0 SL        S  
                           -----
                 Suma WK = 194.0

Czytaj więcej: Wyniki z 23 stycznia

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl