Wyniki 17.10.2011

 

Czytaj więcej: Wyniki 17.10.2011

Turniej 20 - lecia sekcji brydża SKS Olimpijczyk

Pani Kasia Michałek organizuje turniej z okazji 20 - lecia sekcji brydżowej SKS Olimpijczyk. Ale ten czas leci!

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów, rodziców, absolwentów i przyjaciół do V L.O, dnia 29 październia. (ul. Słowackiego 45)    

 Szczegóły w ogłoszeniu.

Czytaj więcej: Turniej 20 - lecia sekcji brydża SKS Olimpijczyk

KMP Wyniki

Ostateczne wyniki

KMP
Bielsko-Biała
Październik

M-CE NR                                                   +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1  26 Jerzy Stworzewicz             7.0 SL  07475 S    +1.38 64.46  15    
        Kazimierz Lichawski           7.0 SL  07346 S  
  2  23 Tomasz Kuś                    7.0 SL  03300 S          62.68  13    
        Krzysztof Szymala             4.0 SL  03541    
  3  20 Łukasz Brede                 12.0 MA  04109            58.87  10    
        Zbigniew Mącior              18.0 SL  03345    
  4  13 Tomasz Kłys                   2.5 SL  09835            58.08   8    
        Robert Kulka                  7.0 SL  03297 N  
  5   3 Leszek Jaworski               7.0 SL  03214            56.07   6    
        Wiesław Puchała               4.0 SL  07443 S  
  6  10 Aleksander Łabędzki          13.0 SL  08703 N          55.23   3    
        Adam Kołodziejczyk            2.0 SL  07339 S  
  7   8 Jerzy Skwark                  7.0 SL  03497            54.83   3    
        Zbigniew Durańczyk            7.0 SL  03124    
  8  14 Roman Mosór                   2.5 SL  03379            54.25   3    
        Adam Kuklewicz                2.5 SL  03295 N  
  9  12 Tadeusz Nędzi                 7.0 SL  03387            53.42   2    
        Adam Pietrzak                 7.0 SL  03426 S  
 10  24 Bogusław Mojżesz              2.5 SL  03374            52.75   2    
        Janusz Bachrach               4.0 SL  03033 S  

 11   4 Janusz Chałupnik              0.5 SL  11955            51.80   1    
        Józef Brutkowski              2.0 SL  11960 S  
 12  25 Jerzy Rebajn                  2.5 SL  03461 N          50.83   1    
        Kazimierz Anaszko             2.5 SL  07279 S  
 13   1 Jan Szybalski                 2.5 SL  03526 S          49.26   1    
        Jan Pustelnik                 7.0 SL  03449 S  
 14  21 Bożena Budzyn                 7.0 SL  03076 KS         48.11  
        Lesław Budzyn                 4.0 SL  03077 S  
 15   2 Tadeusz Zawada                0.5 SL  15338 S          46.54  
        Wiesław Kozerski              2.5 SL  03268 S  
 16   7 Janusz Wardas                 2.5 SL  07424            45.93  
        Janusz Kozula                 4.0 SL  07343 S  
 17   5 Tadeusz Szendzielarz          4.0 SL  07421 S          45.92  
        Tadeusz Dudziak               4.0 SL  07144 S  
 18   6 Elżbieta Twardowska           1.5 SL  11882 KJ         44.65  
        Maksymilian Laszczak-Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 19  15 Agata Szatan                  1.0 SL  12771 K          44.35  
        Dariusz Szatan                1.0 SL  12772    
 20   9 Leon Smyczyński               0.0 SL  13421 S          43.14  
        Andrzej Kochmański            0.0 SL        S  

 21  22 Leszek Zieliński              0.0 SL  13422 S          43.05  
        Marian Pająk                  0.0 SL           
 22  18 Józef Sordyl                  4.0 SL  13138 S          42.67  
        Zbigniew Mańdok               4.0 SL  07369 S  
 23  11 J Mysłowska                   0.0 SL        K          42.50  
        J Wysocka                     0.0 SL        K  
 24  17 Bartłomiej Sarecki            0.0 SL        J          41.46  
        Piotr Pawełek                 0.0 SL        J  
 25  16 Kazimierz Cios                7.0 SL  03104 S          40.51  
        Leszek Krzeczek               7.0 SL  03281 N  
                                    -----
                          Suma WK = 202.0

Czytaj więcej: KMP Wyniki

Wyniki Bielskiej Ligi Okręgowej

 Wyniki  I  Zjazdu:
     1.  BESKID  Andrychów  -  BOSMAL  Bielsko-Biała  16 : 14
     2.  MASKÓR  Żywiec     -  BIESY   Czechowice     16 : 14
     3.  ALERT   Oświęcim   -  HEJNAŁ  Kęty           23 :  7
     4.  WODOCIĄGI  B-B     -  TRYTON  Skoczów        15 : 15
     5.  BESKID  Andrychów  -  BIESY   Czechowice     przełożony
     6.  HEJNAŁ  Kęty       -  MASKÓR  Żywiec         14 : 16
     7.  TRYTON  Skoczów    -  ALERT   Oświęcim       17 : 13
     8.  WODOCIĄGI  B-B     -  OLIMPIJCZYK   B-B      przełożony

TABELA  LIGI  OKRĘGOWEJ   / po  I  Zjeżdzie  /

1.  ALERT              Oświęcim          36  pkt.
2-3.MASKÓR             Żywiec            32
    TRYTON             Skoczów           32
4.  HEJNAŁ             Kęty              21
5.  BESKID             Andrychów         16
6.  WODOCIĄGI          Bielsko-Biała     15
7-8.BOSMAL             Bielsko-Biała     14
    BIESY              Czechowice        14
9.  OLMPIJCZYK         Bielsko-Biała     -

                              Jerzy  Rebajn

 

KMP

 

KMP w Bielsku Białej

 

Po długiej przerwie 10.09. tj w poniedziałek odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. Początek o godz.17 w hotelu Transportowiec pod Szyndzielnią.

 

Zapraszamy

Czytaj więcej: KMP

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl