Wyniki ligi okręgowej w bieżącym sezonie

Do czasu uruchomienia programu do obsługi ligi okręgowej, wyniki będą prezentowane w arkuszu kalkulacyjnym dostępnym pod linkiem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ac_cBknnnjYB9-Zkcn7gxXf-_9pDkw-d8SSNehJiSwI/edit?usp=sharing

 

Harmonogram:

https://drive.google.com/file/d/1C25BrqbZHDkUyN5cU_OBhAx3q6mHVrrd/view?usp=sharing

 

Serdecznie dziękujemy Bogdanowi Bialikowi za przygotowanie wyników i harmonogramu.

Wyniki turnieju z dnia 29.10.2018r.

 

 

m-ce para wk okręg klub +/- wynik % PKL
1 15 Jadwiga Wysocka 1.5 SL   +0.06 60.93 21
Tadeusz Owczarz 3.0
2 23 Jan Pustelnik 7.0 SL     59.42 18
Tomasz Kłys 5.0 WP RAL Poznań
3 11 Andrzej Starzyk 5.0 SL     58.93 14
Jacek Cholewik 9.0 MP

 

Wyniki MIstrzostw Śląska PIIBB 2018r.

 

MISTRZOSTWA SLASKA PIIIB

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 11 Kazimierz Cios
Jerzy Stworzewicz
11.0
12.0
SL
SL
03104
07475
S
N
60.74 19
2 4 Zbigniew Mańdok
Tadeusz Szendzielarz
5.0
5.0
SL
SL
07369
07421
S
S
56.30 13
3 3 Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
5.0
SL
SL
03532
16475
N
N
54.81 7
4 12 Janusz Zagała
Bogdan Tarnawski
1.5
1.5
SL
SL
17350
17351
N
S
53.70 4
5 10 Jacek Czaja
Jan Zieliński
4.0
1.5
SL
SL
03107
12270
S
N
51.85 3
6 2 Jarosław Łoszakiewicz
Wiesław Somek
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
50.74 2
7 5 Marian Gacek
Janusz Kozula
3.0
4.0
SL
SL
03144
07343
S
N
50.37  
8 1 Jerzy Ujma
Agnieszka Pietrzyk
12.0
5.0
SL
OP
03562
15120
S
K
49.26  
9 6 Leszek Wiesiołęk
Janusz Malczak
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
48.89  
10 8 Otton Tengler
Stanisław Kózka
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
43.33  
11 9 Stefan Osadnik
Edward Ciesielski
9.0
3.0
SL
OP
03399
13791
N
S
41.11  
12 7 Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
1.5
3.0
SL
SL
16435
09872
S
N
38.89  

 

Wyniki turnieju z dnia 22.10.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

 

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 21 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
60.94 21
2 24 Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL
SL
03370
10344
S
 
59.88 18
3 1 Tomasz Kuś
Andrzej Cholewa
7.0
5.0
SL
SL
03300
03091
S
S
56.48 14
4 13 Jerzy Stworzewicz
Aleksy Swoboda
12.0
7.0
SL
SL
07475
03525
N
 
55.58 11
5 2 Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
7.0
9.0
SL
SL
03387
03426
S
N
54.67 7
6 6 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
54.45 5
7 18 Zbigniew Mańdok
Janusz Wardas
5.0
3.0
SL
SL
07369
07424
S
S
54.33 4
8 5 Jerzy Ujma
Agnieszka Pietrzyk
12.0
5.0
SL
OP
03562
15120
S
K
53.64 3
9 11 Andrzej Starzyk
Jacek Cholewik
5.0
9.0
SL
MP
15336
07290
S
S
53.61 3
10 22 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.5
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
53.48 2
11 14 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
S
S
51.42 2
12 15 Mariusz Podsiadło
Bogusław Mojżesz
7.0
5.0
SL
SL
07440
03374
 
 
51.06 1
13 17 Mateusz Dominik
Bogdan Bialik
1.5
2.5
MP
SL
14626
15974
J
S
49.94  
14 16 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
49.76  
15 10 Leszek Zieliński
Tadeusz Owczarz
4.0
3.0
SL
SL
13422
09872
N
N
48.45  
16 20 Wiesław Puchała
Józef Sordyl
5.0
5.0
SL
SL
07443
13138
S
N
48.18  
17 12 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
46.91  
18 7 Kazimierz Anaszko
Łukasz Stworzewicz
3.0
2.0
SL
SL
07279
17383
N
 
46.82  
19 3 Jerzy Rebajn
Pietro Vinci
4.0
1.0
SL
SL
03461
18455
N
 
46.55  
20 4 Bożena Budzyn
Jerzy Mojżesz
7.0
3.0
SL
SL
03076
03375
KS
S
46.30  
21 19 Jerzy Danel
Jadwiga Mysłowska
0.5
1.0
SL
SL
18485
17607
S
KS
42.55  
22 23 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.0
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
39.97  
23 8 Jadwiga Wysocka
Stanisław Waliczek
1.0
3.0
SL
SL
17606
07422
KS
N
38.42  
24 9 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
36.61  

 

Wyniki turnieju z dnia 15.10.2018r.

 

  ź

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 14 Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL
03379
03526
S
S
38.88 22
2 13 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
33.50 18
3 11 Józef Sordyl
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL
13138
07369
N
S
29.38 13
4 18 Jerzy Miś
Janusz Bachrach
5.0
5.0
SL
SL
03370
03033
S
N
26.88 9
5 7 Kazimierz Anaszko
Marian Pająk
3.0
0.0
SL
SL
07279
17208
N
S
23.25 5
6 10 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
18.27 4
7 16 Łukasz Stworzewicz
Andrzej Starzyk
2.0
5.0
SL
SL
17383
15336
 
S
17.12 3
8 3 Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
1.0
4.0
SL
SL
18455
03461
 
N
16.25 2
9 1 Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SL
SL
03300
03387
S
S
11.03 2
10 9 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
9.75 1
11 15 Jerzy Ujma
Grzegorz Jura
12.0
0.0
SL
SL
03562
 
S
S
6.65  
12 4 Leszek Zieliński
Tadeusz Owczarz
4.0
3.0
SL
SL
13422
09872
N
N
-13.37  
13 12 Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
11.0
SL
SL
03281
03104
N
S
-18.23  
14 19 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.0
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
-19.23  
15 2 Jerzy Stworzewicz
Bogusław Mojżesz
12.0
5.0
SL
SL
07475
03374
N
 
-24.35  
16 5 Marian Gacek
Janusz Kozula
3.0
4.0
SL
SL
03144
07343
S
N
-24.75  
17 8 Bożena Budzyn
Jerzy Mojżesz
7.0
3.0
SL
SL
03076
03375
KS
S
-26.60  
18 6 Bolesław Ficek
Tadeusz Tkaczyk
0.5
4.0
SL
SL
18090
03551
N
N
-34.10  
19 17 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.5
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
-51.73  

 

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl